Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak, hogy a hajam...

Mit használjak, hogy a hajam fényes és puha legyen, valamint ne töredezzen annyira?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vágattam magamnak frizurát,és vannak egész rövid tincseim.Ha megmosom a hajam és utána nem szárítom be,akkor reggel,amikor felkelek felfelé áll az egész és akkor muszáj vasalót használnom.Viszont szárítani sem szeretném,mert tudom az is káros és hamar kiszárad és töredezik tőle a hajam.A hajamat nekem pedig gyakrabban kell mosnom,mivel elég hamar zsírosodik.A mellemig ér a hajam,de szép hosszúra akarom megnöveszteni,ezért szeretném ha egészségesebb és szebb lenne,hogy jobban nőjön.

Használok Pantene hajbalzsamot,de nem látok valami bámulatos eredményt.

Mit tanácsolnátok nekem,mit tegyek,mit ne tegyek,hogyan ápoljam a hajam és milyen termékeket használjak?


2011. máj. 20. 15:32
 1/3 anonim válasza:
Én a garnier fructis balzsamot tudom ajánlani. Nekem segít és szép fényes és puha a hajam:) Remélem segítettem!:)
2011. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pl a Dove balzsamtól lett nagyon szép a hajam.

És még a SUNSILK balzsam igénybe vett hajra, narancssárga flakonos, na attól lett még selymes és fényes a hajam.:-)

2011. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszike!:)

A Garnier Fructis-al már régóta szemezek,de én most Gliss Kur:Folyékony selymet vettem.Egész jó és finom az illata.

2011. máj. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!