Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időközönkent hasznaljak...

Milyen időközönkent hasznaljak balzsamot vagy pakolast, h ne töredezzen meg jobban a hajam?

Figyelt kérdés

gliss kur regeneralo hajpakolas-ez van nekem..az van rairva,h 2percig hagyjam hatni,de tovabb ahgyom..altalaban,mert nagyon serulekeny a hajam. ja és h 3szor hetente,de van hogy en naponta. vagy ket naponta


szőkére van festve a hajam. nem vasalom,nem szaritom,semmi. de töredezik-gondolom a festektől. ma vagtam a vegebol,és igy nem latni h töredezett,utana tettem pakolast. akkor most ezutan minden nap hasznaljam? mert szeretnem,h nőjjön,de ha töredezik,ugy nemfog :/

köszi


16l


2011. jún. 5. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:

meg kifelejtettem,h mar többször vagtam belőle,de megint töredezett,de akkor nem is hasznaltam rendszeresen hajpakolast. a hajpakolast csak a hajvegeimre hasznalom. 3naponta mosok hajat.

nagyon vekonyszalu a hajam :( a festesről pedig nem tudok lemondani. esetleg nyarra vilagosbarnara valtok,de meg egyszer szeretnem festeni szőkére.

2011. jún. 5. 21:57
 2/3 anonim ***** válasza:

én minden hajmosásnál használok gliss kur balzsamot, de a samponom is gliss kur... egyébként nekem is szőkítve van, de vasalom is, igaz nem szárítom... eléggé száraz, töredezett a hajam :D

naponta mosni felesleges.... és 3 naponta mosom. akkor alkalmazok néha ilyen mindenféle házi gyártású pakolásokat(nem azért, de nem állok úgy anyagilag, hogy még pakolásnak is gliss kurt vegyek :DDD), azok használnak valamit, de nem lesz soha már olyan hajam, mint a festés előtt volt....

nekem pedig egész szépen növöget, látszik a lenövésemen :DDDDD

18L

2011. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ahha,köszi a valaszt:D

hat nekem meg ugy van,h lenp nekemis,de a vegeből folyton törik,és kb több mint fel eve nem nőtt semmit-miota festem...

talan ugy fogom,h fent nem festem barnara ahajam,csak a veget vilagosbarnara. ez most ugyis divat. remelem azert fog vmit valtozni(:

2011. jún. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!