Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni a narancsbőr...

Mit lehet kezdeni a narancsbőrrel? :S már nagyon unom.

Figyelt kérdés
szóval pár hónapja kezdtem el igazán odafigyelni az étkezésemre. és mellette mindennap rékázok. még se veszek észre nagy változást a narancsbőrt illetőleg. nincs rajtam felesleg, de mégis gödröcskés a combom és a fenekem. az egész diétát ezmiatt kezdtem el. valaki valami ötlet?
2011. máj. 22. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A sporton meg az egészséges étkezésen kívül sokat nem tehetsz, a narancsbőr elleni krémet kijelenthetem, hogy semmit nem érnek, csak pénzlehúzás, mert horror áron vannak. Nekem nagyon minimális van, de még azon se változtatnak semmit. Esetleg próbálj ki valamilyen salaktalanító teát, igyál sok vizet, tiszta gyümölcslevet és továbbra is eddz combra.
2011. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem bbejönnek a feszesítö krémek :) vichy meg garnier.

igyàl sok sok vizet, és nyújts sokat

2011. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előzőek jók+ masszírozd intenzíven, hogy megélénküljön a combodban a vérkeringés, +hideg meleg váltózuhany!
2011. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!