Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilalas vagy a gyantazas...

Az epilalas vagy a gyantazas faj jobban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos... nekem egyik sem.

Az epilálás eleinte fájt, de már a bikinivonalam is meg tudom csinálni szisszenés nélkül. Meg a hasam is.

A szomszéd lány azt mondta,hogy gyantázással kell szoktatni magunkat az epiláláshoz. Szóval 2-3x gyantázz, és utána már jobb lesz az epilálás.

Ebben nem tudom,hogy mennyi az igazság.

2011. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha megszokod, egyik se fáj.. de ha még nem vagy hozzászokva, akkor inkább a gyanta. az kevésbé
2011. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az epilálás jobban fáj, pláne a térdemnél és a bokámnál hátul. A gyanta csak egy mozdulat és kész, ez meg folyamatosan tépkedi. A karomon is próbáltam az epilálást, de 1 másodpercnél nem bírtam tovább. Úgyhogy ott maradt a borotva. A lábamat szoktam epilálni néha, néha gyanta, legtöbbször borotva, mert nem szeretem, mikor kicsit is visszanő a szőr. Szerencsére nem nő gyorsan, hetente 1x-2x elég borotválni.
2011. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én epilálni szoktam, az nem olyan vészes, egy idő után teljesen megszokod. a combom szoktam epilálni, ott már szinte nem is érzem, viszont ha rámegyek vele a lábszáramra, amit ált borotválok, ott nagyon fáj. szóval szerintem sokat számít a megszokás
2011. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!