Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam? (kifejtés lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

A barátom egyáltalán nem szereti a romantikus dolgokat.

Csípőből utasítja el az ilyesmi filmeket és könyveket.

Velem se szokott nagyon romantikázni. Pedig néha nagyon jól esne...

Hogy érjem el, hogy megszeresse egy kicsit? Nem akarom rákényszeríteni, csupán megszerettetni vele valamennyire.

Ha beszélni próbálok neki erről akkor szinte egyből azt mondja, hogy unalmas ez a téma és hagyjuk. Érzelmekről se szeret beszélni. Egyszer megpróbáltam komolyabban beszélni vele. Elmondtam, hogy én mit érzek mikor vele


2011. júl. 10. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy.


Ismerem a tipust,az ilyen sajnos már hülye is marad.

2011. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelmes beléd, mióta vagytok együtt?
2011. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz romantikázás alatt? Egy borozást, aztán gyertyafénynél szeretkezést szerintem nem sokan utasítanak vissza... bár nem tudom, én barátom hamarabb megnéz egy romantikus filmet, mint én, szóval lehet nála azért jött be ez :) ennél többet nem tudok segíteni, a csillagok számlálása, vagy a nagy összegek elköltése erre a célra nekem se stílusom :) de szerintem sokminden lehet romantikus, ami meghitt egy párkapcsolatban. Pl nekem az nagyon romantikus, mikor fekszek a barátomon összeölelkezve, és hallgatjuk egymás légzését, és tudom, hogy ő is mosolyog, mert boldog.
2011. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 hónapja vagyunk együtt és azt mondja, hogy még mindig szeret. A kapcsolatunk elején sem volt ilyen. Szóval nem arról van szó, hogy elhalt ez a dolog.

Néha próbálkoztam gyertya fényes estével,szép zenével... Arra se mondott semmi szépet. XD Megkért, hogy kapcsoljam ki a zenét mert nem tetszik neki. Pedig nem is volt nyálas, inkább csak nyugodt és lassú. A gyertyákat is elfújatta velem mert félt, hogy lángra kap majd valami. Szerintem biztonságos volt.

Romantikus filmre meg nem is lehet rávenni. Ha nézünk egy filmet amiben van véletlenül egy kapcsolat és azon belül valamilyen mély érzelmi konfliktus akkor el kezd körözni a szemével és jajozni, hogy mennyi bajuk van.

Amúgy eléggé érzékeny lelke van. Könnyen sértődik meg dolgokon.


( 1 hétig nem leszek itthon, az alatt nem tudok majd írogatni :P)

2011. júl. 11. 07:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendes a srác, csak ilyen tipus. Probálj meg egy kicsit alkalmazkodni és boldogok lesztek.Ezt a dolgot meg ne eröltesd,valamit valamiért.
2011. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a romantikus filmeket és nekem is minden bajom van ha egy jónak induló filmbe belevegyülnek a mély érzelmek... A gyertyafény viszont jó, meg a lávalámpa kellemes zenével. Ezeket nem utasítom vissza. Vannak ilyen emberek.

(lány vagyok)

2011. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Filmek: bár szeretek romantikázni, de unom, hogy minden filmben (95%) van valami szerelmi szál, egy kemény akciófilm végén muszáj betenni valami giccses dolgot és én sem szeretem a romantikus filmeket - bár van, amit megnéztem és tetszett, de általában ha megnézem, nem a romantika tetszik belőle.

Ha 16 hónap alatt nem produkált semmit, akkor ne várd, hogy ezután fog. És itt nem a "hülye volt, hülye marad"-típusú választ értem ezalatt. Ő ilyen. Volt már olyan, amit egyszer sem tettél meg érte? Talán érdemes elgondolkozni ezen a kérdésen.

Ha rá akarod venni egy adag romantikázásra, akkor rejtsd el a romantikus felhangot! Mondd, hogy szeretnél vele csillagképeket keresni. Mondd, hogy szeretnéd gyertyafénynél látni meztelenül - onnan már egy-két lépés, hogy hozzá is érj.

Amúgy egy merész tanács: a gyertyafényes ágybabújáshoz kezdd el kisebb lépésekben: egyik este simogasd, másik alkalommal izgasd is, aztán tegyél azért, hogy egyre jobb legyen neki. Előbb-utóbb megszokja a gyertyafényt, nem fogja zavarni, akkor pedig azt csináltok, ami jólesik.

A gyertya legyen kicsi, az alátét pedig nagy, akkor nem fog aggódni. Ha így sem jön össze, vannak sárga fényű lámpák, műgyertya is, keresgélj.

2011. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!