Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi vagy ricinusolaj?

Bánfi vagy ricinusolaj?

Figyelt kérdés

Bánfi sampont és hajszeszt használok 2 hónapja, de nem igen látom a hatását. Lehet, hogy csak türelmetlen vagyok. Ne hagyjam abba és folytassam kúraszerűen fél évig vagy inkább hagyjam abba és vegyek ricinusolajat? Növeszteni szeretném, de inkább a dúsítás lenne a lényeg, mert hullott a hajam és fejtetőn elég kevés hajam lett :S


16/L


2011. máj. 23. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyeseknél be vállt,csodát ne várj majd max. 3 hónap után,amúgy használd a ricinus hajpakolást is.És még talán rozmaring olajat is,teszel 4 cseppet a samponodba.Amúgy vannak patikába ezekre serkentő szerek,nem jut eszembe a neve,de ha bemész a patikába biztos tudnak valamit ajánlani.
2011. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is bánfit használtam, és nekem iszonyatosan bedúsította a hajam, tényleg mindenki mondta, hogy milyen dús lett, ráadásul még nőtt is tőle.

Nemrégiben ricinus olajat is használtam de nekem az eléggé macerás, meg egy kicsit nehéz kimosni a hajadból az olajat is, viszont attól meg állítólag megindul a növekedés úgy, mint pl. a bánfitól nem.

Szóval szerintem használj a bánfiból vagy két dobozzal( amúgyis 3-6 hónap utána lesz látványos eredményed, ne add fel :) ) és utána pedig jöhet a ricinus! de ha a bánfihoz sincs türelmed, akkor a ricinushoz mégúgysem lesz:) szóval sok sikert és kitartást :D

2011. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor a Bánfival folytatom továbbra is (: Remélem nekem is dúsabb lesz. Neked mennyi idő múlva lehetett látni a változást?
2011. máj. 24. 23:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül 3 hónap után, tehát az első flakon elhasználás után (:
2011. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az jó (: Biztos szép hajad van.
2011. máj. 25. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nincsen :( Alapból ilyen szálkás természetűű a hajam, úgyhogy gondolhatod, elég szörnyű, viszont most a Fructis tápláló ápolást használom + Kallos tejproteines paki.. és egyszer kétszer ricinus, úgyhogy javulni látszik.

Egyébként vasaltam is.. de már próbálok leállni róla, csak nehéz :)

Neked milyen típusú?

2011. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég vastag, sötétbarna hajam volt, de melíroztattam 2 évig és teljesen tönkre tette a hajam szerkezetét :S Most elég silány hajam van sajnos. Nagyon törött a vége így le kellett vágni. Most vállamig ér és elég idiótán áll :D
2011. máj. 25. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fél évig használtam a Bánfi hajszeszt eredménytelenül... Nem nagyon nőtt gyorsabban a hajam tőle, ez nem azt jelenti, hogy nem használ, hanem h nekem nem használ, de ki kell próbálni, egyénfüggő. MIután abbahagytam a bánfit eszméletlenül hullani kezdett a hajam. Most ricinusolajozok. Ettől megállt a hajhullásom, besűrűsödött a hajam. Fél hónapja használom, de már most látványosabb a növekedés. csak ajánlani tudom.
2011. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!