Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan/mivel szőrtelenítitek...

Hogyan/mivel szőrtelenítitek ott lent és mit csináltok a gyulladt szőrtüszők ellen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
epilátor,és ami be van gyulladva azt próbálom ki nyomni,néha tű segítségével,de ha nem gyulladt,akkor elég a bőrradír,és némi nyomkodás:) akár 1hétig is tükörsima tud lenni tőle!
2011. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én egyszer próbáltam epilátorral, de valami elképesztően fájt!:S

meg nekem lábam is tök piros pötty tőle...igaz cska 1 napig...de akkor gondolom ott is olyan lesz?

és ott mikor fájdalmasabb, ha még ilyen rövidebb, vagy ha már kicsit megnőtt?

gondolom utána nem árt vmi nyugtató hidratáló krém

2011. máj. 23. 22:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Borotva
2011. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
gyanta:) gyorsabb, mint az epilátor és nekem kevésbé is fáj:) nem gyullad be soha..akár 2-3hétig is sima:)
2011. máj. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is gyantapárti vagyok.A szőrtüszőgyulladást bőrfertőtlenítővel tudod megakadályozni,450 ft kb.Előtte és utánna is fújd be vele,így nem gyullad be.
2011. máj. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A bőrfertőtlenítőnek van valami pontos neve, vagy csak így ennyi?? gondolom gyógyszertárba kell venni,de javítsatok ki,ha tévednék!

és pontosan milyen gyantát használtok??

bocsi a sok "hülye" kérdésért...de én mindig borotváltam...és hát baromira uncsi, hogy szinte már másnap, ha nem aznap bök....:// meg nem lehet vmi gyakran borotválni, mert amikor még ilyen tüsis, borostás csak jobban fáj, ha borotválom, meg akkor 110%, hogy begyullad!:SSS

2011. máj. 24. 10:40
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyébként meg köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Számíthattok a zöld kézre!:)

2011. máj. 24. 10:40
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én meleg gyantát használok(ujjgyantás)..de nekem kozmetikus csinálja.. így magamnak is próbáltam már de had ne mondjam mit éltem át..:D kifeszíteni se tudtam rendesen és nem is fértem úgy hozzá:/
2011. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bőrfertőtlenítő spray a neve.Illatszerüzletekben is lehet kapni.
2011. máj. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat en kozmetikushoz nem szeretnek menni...:/
2011. máj. 25. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!