Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek ellne? Hogyan...

Mit tehetek ellne? Hogyan lehet ez, hogy csak egy helyen van? Mi lehet az oka? Elterjedhet máshova is?

Figyelt kérdés
Most vetem észre,hogy korpásodik a hajam,de csak egy helyen.
2011. máj. 25. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg azért van, mert a sampont nem higítod fel vízzel, hanem magában használod, és arra az egy helyre mindig több kerül. Próbáld meg úgy, hogy előtte vízzel összekevered.
2011. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább gomba, vegyél Nizoralt, általában napgomba miatt van, annak épp szezonja is van. És igen, az elterjedhet és el is terjed, ha nem kezeled.

De lehet más oka is, csak most így ez gyanús hirtelen.

2011. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem is elég gyanús,mert soha életemben nem volt korpám. Mástól barátomtól elkaphattam? És ha korpásodás elleni sampont veszek, az jó?
2011. máj. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!