Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajtól megszabadulni...

Fekete hajtól megszabadulni az egyetlen megoldás ha hagyjuk lenőni?

Figyelt kérdés
Szőkítőpor iszonyúan roncsol
2011. máj. 28. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, az a legjobb megoldás.
2011. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szőkítőpor valóban nagyon roncsolja a hajat, én is feketéből lettem szőke! 2 alkalommal kellett mennem a szivatásra, aztán már a szép szőkét festette rá. Csak azt a pár napot kellett kibírnom kacsasárga hajjal! :) Aztán mindenféle hajszérumokat használtam, és újra szép lett a hajam.
2011. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak hajradírok (pl. Effassor) ls olyan készítmények amik állítólag eltüntetik a mesterséges pigmenteket (pl. Oxy Reload) de tudni kell mindezekről hogy egyrészt ezek sem totálisan károosítómentes szerek, és nem lesz tőlük egyszínű a haj, hanem többszöri munkára van szükség, és utána lehet ráfesteni.


Nekem feketéből lett szép világosszőke, de közel 2 hónap alatt, ugyanis 2-szer lett leszívva és csak másodjára lett festve hogy pihenni tudjon, és bizony két hónapig elég vöröses volt meg picikét foltos is. Mondjuk nem volt csúnya, szerintem még jól is állt, legalább kipróbáltam a világosvöröset is :) De a procedúra hát....közel 30 ezer forintomba fájt de mondjuk megérte mert feketére festett hajamból gyönyörűséges világosszőke lett és ami fontos: mivel a fodrász szuper volt, a szerek meg szintén profik (nekem Oxy Reload-dal volt), ezért nem kellett egyetlen centit sem levágatni belőle.


Tehát én ezt ajánlom, ha bírja a tárcád.

Ha hagyod pihenni és bevállalod a hosszú időt, nem fog károsodni a hajad egyáltalán.

2011. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sötétbarna (szinte fekete) festett hajam van, de szőke melírtől kezdve vörösig minden volt már benne. Most világosabb színt akartam és mondta a fodrász, h van vmi 2 az 1ben komponensű szer, ami az összes festéket leszedi a hajamról és nem is roncsol. Nem tudom a pontos nevét, de én is meglepődtem,h létezik ilyen és állítólag azok a fodrászok, akik néhány fodrászos újságot elolvasnak tisztában vannak ezzel.

Mindenképp kérdezd meg fodrászodtól v nézz be 1 fodrászkellékesbe!

2011. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem derékig érő fekete festett hajam van...régen szőke voltam..szeretnék ujra az lenni egyszer viszont ahány fordrászt megkérdeztem,mind azt mondta hogy ez csak vágással érhető el :/
2011. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondta hogy lenövés és folyamatos vágás... szintén derékig érő haj... eléggé el vagyok keseredve
2011. máj. 29. 08:36
 8/9 anonim ***** válasza:

hát énis :/...rossz tudni hogy már nem lehet hosszú szőke hajam többé :/ vagy hosszú marad...vagy szőke lesz...

azért ha sikerül vmi módszert találnod szólj nekem is :)

2011. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem azaz egyetlen, de az a legkímélőbb.
2012. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!