Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne kezdeni egy ilyen...

Mit lehetne kezdeni egy ilyen hajjal? Segitseteek!

Figyelt kérdés

kb ilyen hajam van termeszeres szokeben es kozepesen hosszukas arcformam. olyan frizurat szeretnek ami nem tul rovid ( de az ilyen otletek is erdekelnek ) es nem kell vasalni, besutni es beszaritani hogy normalisan nezzen ki. frufru nekem nem all jol, reteges haj meg nagyon sokaig volt nekem. segitenetek?



[link]


2011. máj. 28. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

mit szólnál ehhez? [link]

hullámos egyébként a hajad?

2011. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat ilyen koordinalatlanul kicsit hullamos. koszi a linket! csak ez is elegge hasonlit a mostani hajamra csak piciket rovidebb. de csini ! ;)
2011. máj. 28. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Lol, jobb napjain pont így néz ki a hajam, rosszabbakon kevésbé hullámos. :D Szerintem így is tökéletes, könnyű kezelni, sok mindent lehet vele kezdeni, és dícsérni szokták. :D

Hát... tetess esetleg bele egy kis tépést, az elején egy durvább lépcsőt (ami inkább olyan túl hosszúra hagyott frufru, de nem az mégse)

Ha csak fel akarod dobni, mert uncsi, esetleg festés? Dauer, ha nem túl vékony a hajad, azzal se kell annyira szenvedni, ha jól van megcsinálva, beáll az magától is.

Esetleg ritkíttasd meg a végét, olyan hosszban ahogy tetszik, de vállig érővel jó lenne.

Esetleg keress olyan fajta frufrut, ami jól áll (van ami nekem se áll jól, van ami meg piszok jól, szóval nem mindegy)

Hát most ennyi tippem van. :S

2011. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi most erosen elgondolkoztam.. :D koszonom szepen meg torom az agyam de ilyesmike gondoltam
2011. máj. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!