Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő amíg a hajamról...

Mennyi idő amíg a hajamról lenő a festék?

Figyelt kérdés

Mogyoróbarna hajamat befestettem feketére,és már szeretnék megszabadulni tőle.Leszívatni nem szeretném,úgy hallottam nagyon megviseli a hajat,gondoltam inkább lenövesztem,mennyi ideig fog ez tartani?

Előre is köszi! =)


2011. máj. 28. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hát..sztem évek kérdése is lehet..:S Én is most szabadultam tőle..bár én leszivattam..de enyimet nem nagyon viselte meg amennyire itt sokan mondják:) 2-3 centit kellek vágni és szép fényes maradt.
2011. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 év, nekem annyi volt..
2011. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem tetszik, használj Color B4-et. Max. annyira káros, mint egy hajfestés, és egy véleményt kivéve csak jókat olvastam róla magyar-külföldi fórumokon, beauty blogokban, youtube-on és rengeteg preview van róla. Három ezer ft a dm-ben. Ha mindent az utasítás szerint csinálsz, akkor képes leszedni a színt. (Bár a fekete elég makacs. A sötétbarnát és a vöröset leszedi, ez tuti, de a dobozokon rajta is van, hogy mire lehet alkalmazni.)

Havonta átlagosan egy centit nő a haj, így számold a lenövést.

2011. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mekkora hajat szeretnél? 2 év kell kb, míg vállig lenő. Nekem 3 és fél évbe tellett, míg mell alá lenőtt.
2011. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!