Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hónap alatt kilógta a...

Egy hónap alatt kilógta a hajamból magát a dauer. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Menjek el újra, hátha így frissiben megerősítené? Vagy teljesen mindegy, sosem fogja megtartani a hajam?
2011. máj. 31. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van akinek nem tartja meg a haja, és kinyúlik. szerintem veled is ez lehet.
2011. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van akinek ilyen a haja. Az én hajam pl. "ledobja" magáról a festéket. Szal egy hét után már olyan szinten fakul mintha valakinek hónapokig olyan lenne.

Nem vagyok annyira hozzáértő, de megkérdezhetem, hogy megcsináltad-e azokat amiket a fodrász mondott ? Szal úgy ápoltad-e és kezelted ahogy kell ?

2011. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak hajmosásnál, a zuhany alatt fésültem, ritkafogú bontofésűvel, kb. 4 naponta mostam hajat, sokszot tartottam befonva, vagy betekerve, göndörítő hajhabot használtam és lehajolva, felnyomkodva szárítottam...

Szerintem mindent betartottam.

Szerintetek?

2011. máj. 31. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: Szerintem mindent szakszerűen csináltál. :S Valószínűleg akkor tényleg nem bírja a hajad :S Menj el fodrászhoz és kérdezd meg mit lehetne kezdeni vele.
2011. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogyha mégegyszer bedaueroltatod, akkor kb az egész szanaszét fog törni. Tapasztalatból mondom. Tudom, hogy hogy hangzik, de szerintem akkoris érdemesebb a hajad adottságaihoz illően frizurát választanod, mert hosszabb távon sokkal jobban megéri. Egészen biztos, hogy egyenes hajból is van olyan frizura, ami tetszik is és jól is áll.

Én is nagy göndör hajat akartam, de csak hullámos nőtt. A dauert az enyém ugyan szépen megtartotta, de soha nem lesz az olyan, mint az eredeti... A lakótársamnak pedig nagy göndör haja van, és mondta, hogy ő egészen kicsi kora óta frufrut akart, bármilyen hosszúságút... De ugye az ő hajából azt kb lehetetlen megvalósítani, mert hiába lehetne egyenesíteni, nem lenne szép.

2011. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyj fel a dauerral:(

Lehet hogy vékony szálú a hajad? Mert azt nem szereti a dauer! Úgy általában. Nekem természetes szőke hajam van egyszer próbáltam a gyümölcssavas dauert de kb. egy hónapig tartott. szerencsére nem roncsolta el a hajam, de többet nem csináltam meg.

A te hajad sem bírja valószínű a másik meg lehet gyenge volt a dauer vagy hosszú a hajad?

2011. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Derékig érő, vékonyszálú, term.szőke hajam van. :S
2011. jún. 3. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!