Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » EREDETI sötétbarna hajamat...

EREDETI sötétbarna hajamat befogja a középszőke festék, vagy állandóan szivatni kéne? :O

Figyelt kérdés

én nem értem, hogy a sötét hajúaknak hogy lehet világos haja ha nem fogja be?

mindig szivják? de akkor rohadtul tönkremegy...:(


2010. jún. 25. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja befogni, világosítani csak nagyon keveset lehet a hajszínen ha nem akarod le blansolni. Én nem hallottam még más megoldásról.
2010. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem fogja be, nekem amikor próbálkoztam, a vörös se fogta be. Igen, szivatni kéne, de azt nem ajánlom. Fontosabb, hogy szép legyen a hajad, mint hogy ilyen meg olyan színű. A színekkel az tud jól kísérletezni, akinek sötétszőke/világosbarna az eredeti haja.
2010. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eredeti sötétbarna hajjal könnyű világosabbá tenni. Főleg ha sötétszőke az elérendő hajszín. Vegyél egy hamuszőke, hamvasszőke hajfestéket (pl. wellaton, palette, belle color, palette XXl.) és bizony azzal sőtét-középszőke leszel.

Nem kell sem leszívatni semmit. Második festésnél még egyszer ráfesthetsz, ha még egy picit világosabbat akarsz.


Ha először vöröses lesz akkor színezd be 24 hajmosásig tartó ezüstszőkével (pl palette).

2010. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15:32 a lényeg az, hogy világos hamvasszőkét vagy nagyon világos hamuszőkét vegyél. ---sötétszőke lesz!

Először a színskálán 9.1 -es vagy 10.1 es legyen.


9-10 a színmélységet jelöli (világos szőkét)

a .1 pedig a hamvas árnyalatot!

2010. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyszer próbáltam már évekkel ezelőtt és sajna full sárga lett:(
2010. jún. 26. 18:05
 6/6 A kérdező kommentje:
de azért köszi, biztos másnál bevállt
2010. jún. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!