Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítitek az...

Mivel szőrtelenítitek az intim testrészeteket?

Figyelt kérdés
én borotvával szoktam nekiesni,viszont az utóbbi időben elkezdett erősödni és sötétedni, eddig nem volt ilyen probléma. összegyűjtöttem az összes lelki erőm és kipróbáltam a gyantát is, nagyon rossz, de még mindig kevésbé gyilkos,mint az epillátor, viszont nem tudom mindenhol leszedni vele, csak a könnyen hozzáférhető helyeken. a szőrtelenítő krémtől meg komolyan elkezdett kétszer olyan gyorsan nőni, ki tudja milyen kemikáliát raknak bele..ti hogy csináljátok, ha majdnem az egész területet le akarjátok szőrteleníteni?
2011. jún. 1. 18:42
 1/6 anonim válasza:
borotva én azzal szoktam csak az a baj benne hogy hamar visszanő
2011. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a borotva tényleg nem jó, és a leírtak alapján akkor a gyanta maradt. :S Epilátor rosszabb mint a gyanta, ahogy mondtad, a krém sem jó (meg nem is egészséges ha ilyen intim érzékeny helyekre ilyen szereket teszünk, még a véén felkerül a hüvelybe) akkor maradt a gyanta. :/
2011. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
beretva
2011. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
epilátor ... egy idő múlva megszokod a fájdalmat (fontos a jó hidratálás) , ha sietős borotva és hab :)
2011. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz csatlakozom, epilátor. Elsőre sokkolóan hangzik, tudom, de hozzá lehet szokni.
2011. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kozmetikussal gyantáztatom :)
2011. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!