Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín lesz nyáron a...

Milyen hajszín lesz nyáron a divat? A melír már nem divat, ugye?

Figyelt kérdés

Ne azt irjátok, hogy ne menjek a divattal!Nem megyek, csak kérdezem! :)

Barna hajú és barna szemü lány vagyok..Nyáron lenyiratkozok olyan "bob" stílusra, de csak annyira rövidre, hogy azért tudjam copfba tenni a hajamat :)

Soktól hallottam, hogy a természetes színek mennek most és ha melír, akkor csak egy-két tincs a hajba...


2011. jún. 2. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Olyat csináltass, ami jól áll.
2011. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Én most szőke vagyok, de előtte évekig a barna hajamba szőke melír volt-kb letojom (bocs)a divatot, mert jól állt.-az is :)))
2011. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a szőke divatos, de már nem az a hidrogénszőke, hanem a természetes hatású szőke

ilyen:

[link]

[link]

[link]


Tudom, hogy a 3 haj nem ugyanolyan, de mindegyiknek természetes hatása van és az a jó:D

2011. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen nem lesz soha hogy valamelyik hajszín kimenjen a divatból.Mivel mindenkinek más áll jól
2011. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A melír nem csak az a szigorú börtöncsíkos haj lehet, nagyon sokféleképpen és elrendezésben lehet különböző színű tincseket rakni a hajba, így sose lesz olyan, hogy úgy ahogy van kimenjen a divatból...

Amúgy idén nyáron a szép, egészséges, természetes haj lesz a divat :)

2011. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem maradok az en termeszetes barnahajszínemnél, már úgyis "rég" volt..

De a melírt kipróbálnám...már volt..de akkor nyáron a nap olyan csúnya sárgára húzta ki vagy mit csinált vele :( es ezért is félek a melírtől...

minden esetben nyáron kihúzza a nap a melírt vagy ez inkább a fodrásztól függ, hogy milyen "minőségu" melírt rak?

2011. jún. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!