Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok napvédő krémet/olaja...

Szoktatok napvédő krémet/olajat magatokra kenni ha elmentek valahova a városba délután vagy csak sétálni mentek?

Figyelt kérdés
Én most egész nap kint voltam és sokat voltam napon. Elég fehér a bőröm és csak leégtem. Nem szoktam használni , de milyet használjak, hogy ne égjek le mindig ?
2011. jún. 2. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én igen,arcra fényvédős krémet használok,testre pedíg UV szűrűs testápolót.
2011. jún. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bekenem magam 30+-os naptejjel, ha sokat jövök megyek gyalog a városban, az arcomra 50+-ost használok vagy kalapot húzok. Akkor is lesülsz, ha nem kimondottan napozol.
2011. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az arcomra, mellkasomra és a vállamra, karomra szoktam kenni, mert a nap a városban még rosszabb, mint amikor napozol, mert a falak meg a járda még vissza is verik a napfényt. Ugyanolyat használj, mintha a strandra mennél, a nap is ugyanaz.
2011. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!