Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be szeretném kreppelni a...

Be szeretném kreppelni a hajam! Mik kellenek hozzá? És ha vasárnap délután csinálom meg, akkor az még kedden is benne lesz? Meddig marad benne? Hajmosáskor kijön? Mindenkinek jól áll?

Figyelt kérdés
Sok és erős szálú hajam van, ami kb a vállamig ér. Kb mennyi időbe telik majd megcsinálni?
2011. jún. 25. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű. Veszel egy hajkreppelőt és bekreppeled(olyan mint a hajvasalás,csak nem végighúzod hanem rajtatartod a hajadon). Szerintem ne az egészet kreppeld be,mert úgy fogsz kinézni ,mint a SOma: [link] hanem kb. ilyenre kéne: [link]


Tehát csak a külső hajszálakat kéne bekreppelni. Mutatok még képeket.


[link]


[link] (mondjuk ez másfajta)

2011. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Többi kérdésre válaszolva: kedden már alig fog látszani,de ha belakkozod és nem mosod meg közben akkor nagyjából még megmarad.


Mi kell hozzá? Hajkreppelő. [link]


Meddig marad meg? Látványosan egy napig,és jobban tennéd,ha hason feküdnél alváskor,mert ha a hajadra fekszel akkor ki jön belőle a kreppelés.


Hajmosáskor kijön? Én tapasztaltam,hogy igen.


Mindenkinek jól áll? Nem tudom.

2011. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, de nem tudnátok videót is linkelni?meret h én nem vasalom a hajam és a kreppelőt a bnőm adja kölcsön.
2011. jún. 25. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sehol sem találtam videót. :(
2011. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor hogy kell? végig kell húzni rajta? vagy rárakom a tetején ott hagyom egy picit, aztán újra lejebb teszem?
2011. jún. 25. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:

NE HÚZOGASD. xD


Megvárod míg bemelegszik és utána fogsz egy tincset a hajadból és a tetejére rárakod a kreppelőt úgy 20 mp-re. Utána lejjebb mész és ott is ugyanez. Így tovább. Nem tudom mennyire érthető.

2011. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20 másodperc alatt szénné ég a haja, ha olyan a vasaló. Kitapasztalod pár tincs után, az én hajamnak 5 másodperc is elég. Szép lassan végigtapogatod.

Hajmosáskor kijön persze. Nem tudom milyen gyakran mosol hajat, de ha kb hetente kétszer,akkor keddre már zsíros lesz, pláne hogy a hőtől még jobban zsírosodik csomó embernek.

Az egészet tényleg ne kreppeld be, mert nagyon hülyén fog kinézni.

Sok idő, és inkább ne magadnak, mert hátul elég bonyolult pl, főleg, hogy egyenesen tartsd a ketyerét, bár nem nagy gáz, ha mégse, de azért úgy szebb. Feltűzöd a hajad, csak egy vékony réteget hagyj ki az alján, azon tincsenként végigmész. Kicsit vékonyabb tincseket használj, mint amilyen széles a lapja a kreppelőnek. Ha az megvan, Leengedsz egy újabb réteget, ugyanígy megcsinálod. El lehet különíteni, melyik a még nem kreppelt, de lehet neked könnyebb, ha a felső réteggel kezded és a már kész tincseket tűzöd fel.

Mindenkinek nem áll jól, sőt. :D Ha pufi, kerek arcod van, akkor nem előnyös kicsit se.

http://www.youtube.com/watch?v=O7FyQeprLVY

A második fele, az elsőben csak dumál meg vasalja a haját, nemtom minek. :D

2011. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:D
2011. jún. 25. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!