Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt vki Veet spray vagy...

Használt vki Veet spray vagy zselé állagú szőrtelenítőt? Mik a tapasztalatok? Meddig tart a sima láb hatás?

Figyelt kérdés
Mindkettőről külön-külön érdekelne.
2011. jún. 3. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem van spray-m, és nem szeretem. nem szedi le rendesen a szőrt,és amikor ráfújom a lábamra kb 5perc után elfolyik...:-S 2szerre lesz hatásos, és kb 1hétig tart :-((

A zselé gyantát meg még nem próbáltam

2011. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem eddig egyik Veet termék se jött be:S


zselégyantát bnőm vett közösben nővérével

Nem volt elájulva tőle!

azt mondja nem olyan jó mint amilyen drága

2011. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a spray-t próbáltam, nekem nem vált be. Akkor már inkább a balea-s szőrtelenítő krémre szavazok. Én azt használom egy ideje. Olcsóbb mint a veet és szerintem jobb is.
2011. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettek!
2011. jún. 3. 23:53
 5/5 anonim válasza:
én kipróbáltam a zselé gyantát.. hát valóban egyszerű felmelegíteni meg leszedni ha gyantás maradsz, hiszen vizzel lejön.. de hosszú idő .. én inkább elmegyek akkor kozmetikushoz, gyorsabb és az ára is olcsóbb kicsit
2011. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!