Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van dauerolt hajjal kapcsolatban? Előny - hátrány?

Figyelt kérdés

Egyenes a hajam és nagyon lapos. Engem az zavar, hogy lapos mert sztem nem áll jól az arcformámhoz. Nagyon szeretném ha dúsabb lenne a hajam, de nem nagyon merem bedaueroltatni, mert sokan mondják h nagyon roncsolja a hajat.

Én ilyesmit szeretnék:

[link]


egyáltalán lehetséges, h dauerral ilyen hajam legyen?


2011. jún. 3. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

jééh nekem ilyen a hajam eredetin:D

szval én még nem daueroltattam, meg nem is fogom, de két osztálytársamnak volt. nem ilyen volt, olyasmi minta amikor bevolt fonva és kiengeded. de lehet lehet ilyet is nem tudom:) de nekik nagyon jól állt, sokáig maradt benne, és utána is szép volt a hajuk. egyikőjüknek derékig ér, és látszólag semmi kárt nem okozott:)

2011. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Lehetséges, ha rétegesre van vágva, akkor nem olyan lesz, mint a befont.

Nekem volt daurerolva, de apróbbra, és eléggé természetesnek tűnt, de csak addig amíg a méregdrága loreál alapanyagot használta a fodrász, a jóval elterjedtebb wella szart sem ér.

A baj vele az, hogy nagyon értsd NAGYON sokat kell vele foglalkozni, hogy szép legyen, kb nem fésülni csak amikor a hajbalzsam rajta van a zhany alatt, heti 2-szer hajpakolás, minden reggel bepermetezni kis vízzel, hogy göndörebb legyen és egy tincs se rúgja ki magát, néha hajcsavarókkal a fejeden aludni, évekig szárítani diffúzorral vagy levegőn a hajad, göndörítő hajhabot használni rá...stb

A hajat minden dauer tönkreteszi, kiszárítja, töredezetté teszi kicsit még a legjobb minőségű is, hiszen azon az elven működik, hogy feloldja a haj szerkezetét a dauervíz, majd a fizáló fixálja abban a helyzetben, amiben éppen van, tehát a hajcsavarón. De ugye az már soha nem lesz teljesen olyan az a hajszerkezet, mint előtte volt.

A másik probléma, hogy ha nagyon jó minőgésűvel csinálták akkor is attól függően, hogy milyen gyorsan nő a hajad lenő, és a töve egyenes lesz, tehát a töve ugyanúgy lelapul már kb a 3. hónaptól, szóval erre nem igazán megoldás. Nekem gyorsan nő a hajam ezért fél év alatt már 10 centis volt a lenövés, és csak úgy tudják megcsinálni, hogy az egészet újradauerolják, ennél gyakrabban meg kb letörik a hajad, ha újracsináltatod.

Én ugye az extra hosszú hajamat soksok évvel ezelőtt kb 10e ft-ból csináltattam meg és még havi kb 3e-t költöttem rá, hogy szép legyen (szép is volt, nem azt mondom, az enyém nem volt fakó, meg aki nem ismert előtte azt hitte így nőtt). Plusz minden reggel fél órával előbb kelni, hajmosás a pakolás meg a fésülés miatt 1 óra volt szárítás nélkül, meg még kb legalább fél óra a szárítás.

Én igazából emiatt nem ajánlom, szerintem nem éri meg, a lelapuláson könnyen segíthestz, ha úgy szárítod be a hajad, meg egy kicsit tupírozod a tövét.. Szóval a laposságon nagyon egyszerűen lehet segíteni.

2011. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!