Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztító tonikot és...

Milyen arctisztító tonikot és hidratáló krémet ajánlotok?

Figyelt kérdés

A bőröm néha száraz néha meg zsíros,meg valami olyanra lenne szükségem ami összehúzza a pórusokat.

Melyik tonik fajta a legjobb és alkoholos,vagy alkoholmentes legyen?

Az ára is fontos lenne és az is,hogy hol találom meg,legjobb lenne a DM.


2011. jún. 4. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Eddig nem használtam tonikot, de tegnap vettem végre, szóval arról még nem tudok véleményt mondani, csak annyit, hogy jó az illata:D És az enyém alkoholmentes. Neked is alkoholmenteset kéne venned, mert így nem lesznek még szárazabbak a száraz részeid (nekem is vegyes bőrtípusom van). Mindenesetre ilyet vettem: [link]

Garnier Essentials élénkítő, frissítő tonik

kb. 1100 Ft és a DM-ben is van.


Én csak éjszakára használok hidratáló krémet, az pedig ilyen: [link]

Nivea Visage Young bye-bye spot! éjszakai hidratáló krém

Az első pár használatnál tényleg nem volt olyan zsíros az arcom reggelre, mint régebben. Nagyon meglepődtem. Mára már elmúlt ez a hatás, mert lassan elfogyasztom, de amúgy nagyon szeretem, mert tényleg hidratál, jó az illata, könnyen beszívódik (mert kicsit géles állaga van, de amúgy fehér krém), nagyon sokáig elég és direkt problémás bőrre való. kb. 1500 Ft és DM-ben is lehet kapni.


Remélem segítettem:)

2011. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!