Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű Blake Lively...

Milyen színű Blake Lively (Serena van der Woodsen) haja? (képpel)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik Blake Lively haja, csak nem tudom, hogy magyarázzam el pontosan a fodrásznak, hogy milyet szeretnék és hogy hogy csinálja.


[link]

[link]

[link]


Most lesz leradírozva és leszívatva a hajam. Az oké, hogy most megcsinálja a fodrász, de nem lesz arra pénzem, hogy minden hónapban elmenjek. Szóval ha megyek festéket venni a boltba akkor milyen színt vegyek? Akár festékeket is linkelhettek, nagyon örülnék neki. :)


2011. jún. 6. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ez tipikusan az a hajszín, amiért havonta nem keveset kell otthagyni a fodrásznál, mivel legalább kétféle színű melír van a hajában. Otthon inkább ne kísérletezz vele, mert tuti nem ilyen lesz az eredménye. Az alapszíne meg talán eredeti hajszíne lehet, bár ebben nem vagyok biztos. Viszont elmész a fodrászhoz képpel együtt és megkérdezheted, leharapni nem fogja a fejed.
2011. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hajszálra ugyanilyen és totál véletlenül alakult ilyenre....évekig nagyon világos szőkére volt festve, jégszőke és társai, de mivel eléggé besárgult a hajam meg töredezett de nem akartam hogy tönkremenjen, ráfestettem a licsi-fehér teás középszőkével ami szinte világosbarna. Na, első hajmosás utántól ilyen a színe enyémnek már két hónapja, pedig azóta festettem még egyszer a középszőkével de ahogy az alatta lévő átfénylik ilyen a végeredmény :)
2011. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez eléggé hasonlít, és maga a festék is jó.


[link]


Esetleg egy árnyalattal világosabb, bár nekem elsőre is pont olyan lett, mint a dobozon a csaj haja.



Tényleg nehéz a színt lemásolni, mert melírozzák pár árnyalattal, ezt esetleg te is megpróbálhatod, de kell hozzá gyakorlat.

2011. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!