Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tud a kozmetikus jobban a...

Mit tud a kozmetikus jobban a szemöldökszedésről, mint én otthon? Mi van, ha rondára csinálja meg? Fáj?

Figyelt kérdés
Mit tesztek a fájdalom ellen?
2009. márc. 19. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikus egy profi te meg egy kezdő! A kozmetikus szakmájába ez is beletartozik, bízz benne! Meg szerintem tudja milyen szemöldök illik hozzád. De amúgy meg mondhatod neki hogy csak kicsit szedjen belőle vagy sokat. Nem fáj, annyira mikor kiszedi, mert gyorsan tépi (nekem nem fájt)! Ha nem tetszik megvárod még visszanő, ennyi.
2009. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem fáj a szemöldökszedés, akkor se fájt, amikor először szedték ki, pedig szinte minden apróság miatt hisztizni szoktam,hogy fáj :D

és bízd kozmetikusra az elején, az első pár alkalmat, utána már szedheted magadnak, ugyanazon a vonalon, amin ő csinálta

2009. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!