Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász mivel szívatja úgy...

A fodrász mivel szívatja úgy le a hajat melírozásnál, hogy szinte fehér?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig hagyja rajta ezt a szőkítőt?Nekem a hajam nem szívja le semmi,pedig alapból szőkésbarna vagyok,de mindig sárgásak a tincsek.
2009. márc. 19. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Hidrogénnel.

Azt hiszem, 35-40 perc alatt teljesen kiszivathatod a hajadból a színpigmenteket. De nem egészséges!

2009. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a fodrász is sárgára szivatta a hajam,de mindegy...

Nem csak hidrogénnel kell,hanem szökitöport is kell hozzá keverni. 30 percnél nem ajánlott rajta hagyni. Bemész egy fodrászkellékesbe és kérsz szökitöport hidrogénnel és elmondja,hogy hogy kell használni.

De inkább menj fodrászhoz.

2009. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Blanche porral. (közismertebb nevén szőkítópor, amiben van egy csomó minden poranyag és hidrogén-peroxiddal kell összekeverni) Vigyázz, erőssen fehérjeroncsoló hatású!
2009. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!