Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy kopaszodni...

Lehetséges, hogy kopaszodni fogok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek a hosszú hajú fiúk jönnek be és nekem is tetszene a lány. Most épp hosszú a hajam. Csak anyukám folyton azzal nyaggat, hogy vágassam le, meg hogy nézek ki és kopaszodni fogok. Meg szerinte nem is dús a hajam.


Az a helyzet, hogy anyukám haját örököltem, és ő meg a nagytatámét, aki kopaszodott. Anyukám nem kopaszodik, csak neki sem dús a haja, legalábbis azt mondja és szerinte én is az ő haját örököltem. Apukámnak meg göndör és anya szerint vastagabb haja van.


Tudom, hogy nevetséges vagyok, de akkor is szeretném tudni mire számítsak és mit tehetnék. Télleg tetszene ez a lány, de nem tudom mi lenne később. Csak úgy kidobna talán és átmenne egy másik pasihoz, aki jobb nálam és több a haja?


2011. jún. 10. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban ne a külsődért szeressen egy lány (de persze azért is). A belső is fontos. És nem hiszem h kidobna azért mert rövidebb lett a hajad. Ha pedig igen akkor nem is szeretett igazán.
2011. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D

Oké, próbálok komolyan válaszolni. A fene megette, ha csak azért dobna az a lány, mert már nincs hosszú hajad. Ha pedig mégis ilyen szellemi szinten van szegény, akkor jobban jársz, ha nem lesz köztetek semmi.

Ha tetszik valakinek egy másik ember, nem azon fog múlni a dolog, h hosszú -e a hajad, v sem.

2011. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én sem akarom, hogy a külsőmért szeressen. De most aszem a külsőmmel fogtam meg valahogy. Nem igazán értem, mert én úgy tudtam ronda pasi vagyok.


Nagyon tudnám őt szeretni és úgy érzem boldog lehetnék vele, csak félek, hogy megunna. Meg olyan lánynak tűnik, aki bármikor találna magának egy rakat jó pasit, még tennie sem kell érte, mert sorban állnának nála. Nem értem miért kötne ki pont nálam és miért is maradna meg.

2011. jún. 10. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is növeld meg az önbizalmad, mert így kevesebb az esélye, hogy összejöttök/együtt maradtok.

Másodszor igaz, amit az előzők írtak.

Harmadszor, ha úgy érzed nem elég dús a hajad, akkor használj hajdúsító termékeket, ha pedig kopaszodsz, akkor keress fel egy bőrgyógyászt, ő tud ezen segíteni.

2011. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

a hajhullás/kopaszodás elsődleges oka a genetika, ha ez okozza akkor sajnos nem lehet semmit tenni ellene

az anyai nagyapa a felelős általában, tehát ha anyukád apja kopasz volt, akkor valószínűleg te is az leszel (ez nem 100%, de valószínű)

ez különböző szerekkel kitolható, késletehető, de nem megállítható ma még

2011. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Anyukám apja kopasz volt :S

Akkor én is az leszek valszeg. De nem szeretnék :'(

2011. jún. 15. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!