Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Diffúzoros hajszárítással...

Diffúzoros hajszárítással lenne egy kérdésem! Válaszolnátok lécci?

Figyelt kérdés
Alapból is kissé hullámos a hajam,és elkezdtem diffúzoros (tárcsás)hajszárítóval szárítani.Mikor megszárítom gyönyörű szép,de kb 2 óra mulva már alig látszik benne a szép hullám,reggelre meg abszolút semmi.Fújtam rá pedig hajlakkot,és hajhabot is tettem rá.Kevés tincset kell belerakni,és úgy megmarad?Vagy még arra tippelek,hogy februárban csináltattam tartós hajegyenesítést :( és még nem ment ki belőle az a szer,és azért nem marad benne?
2011. jún. 11. 08:59
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a hajegyenesítő szer itt a gond.

Mivel nekem is alapból göndör a hajam és én is szoktam diffúzorossal szárítani és nekem úgy göndör marad amíg ki nem mosom megint.

Ha meg végkép göndör hajat akarsz akkor próbálj valami hajgöndörítő spréket vagy vackokat rátenni attól lehet jobb lesz.

2011. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a hajgöndörítő vackok tényleg csak vackok.:) Szerintem is a tartós hajegyenesítés miatt lehet ez.
2011. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!