Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások. Ez ellen mit...

Pattanások. Ez ellen mit lehetne tenni? Kép is van.

Figyelt kérdés

Sziasztok.Már elég rég,úgy 1;1,5 éve jelentkeztek rajtam ezek a csúnyaságok.Azt szeretném kérdezni,hogy ezek normálisak-e?Korral járó pattanások,vagy annál tobb?Nagyon vissza vesz az onbizalmamból.Suliban,ismerkedés szempontjából és sok más helyen,nem tudom magamat adni,mert állandóan zavar az arcborom.Minden nap rendszeresen le mosom szappannal,van krémem is rá.De nem nagy változást érek el vele.Válaszokat várnék.Koszi elore is.

Kép: [link]


2011. jún. 13. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
pfújj bazzeg mingyár hányok :SSSSS
2011. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát,nemtudom hány éves lehetsz,de az agyi szinted nem uti meg az 5 évesét sem.Ha neked ez nevetséges téma,menj játsz a hello kitty kalandjaival,de ide gyere más baján vergodni.Normális válaszokat várok.
2011. jún. 13. 17:50
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szappannal ne sűrűn mosd, úgy tudom nagyon szárítja és öregíti a bört. Nem nagyon tudok én sem mondani mást talán kozmetikus, bátyám ilyen alkoholos jellegű arcszeszt használ.

22l

2011. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az első választ inkább nem is minősíteném...

Az arcodon lévő pattanások lehetnek hormonális változás eredményei, vagy a bőrös fattyútúltermelése miatt. Lehetséges, hogy akne nevű bőrbetegséged van (ez egy elég gyakori dolog, nem kell megijedni. :) )

A lényeg, hogy ne nyomkodd, próbálj meg nem hozzá érni a kezeddel, csak ha nagyon muszáj. Mindenképp keress fel egy bőrgyógyászt, NE kozmetikust!

A szappant hanyagold, mert az csak szárít, inkább vegyél arclemosó tonikot, és vattával finoman, nem rányomva, nem erősen minden reggel és este törölgesd át. Ha nagyon begyulladnak és égnek, akkor vékony kígyóuborka szeleteket tegyél rá, esetleg főzz ki kamillát és azzal borogasd.

Remélem tudtam kicsit segíteni, és hamar megoldódik a problémád! :)

21/L

2011. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Az a patttanás semmit nem számít, amúgyis qrva ronda vagy, a pattanás már csak hab a tortán.
2011. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszaitokat.Rendesek vagytok :) Megfogadom a tanácsaitokat.
2011. jún. 13. 17:58
 7/18 anonim válasza:
100%
Kamillázz illetva tonikkal mosd. Keress fel egy kozmetikust. De ami még jó az a nap. Napoztasd az arcod.
2011. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Szia!!!Akik ilyen rondákat írtak neked, azokkal ne is foglalkozz! Szerintem mindenképp keress fel egy bőrgyógyászt illetve egy kozmetikushoz is érdemes lenne elmenned egy teljes arckezelésre!!! Szerintem szappannal NE MOSD, mert az szárítja az arcbőrőd és szemmel láthatóan nagyon száraz!!! Minden héten használj bőrradírt, hogy az elhalt hámsejeteket levidd az arcodról és minden nap használj tonikot és KRÉMET( ami száraz bőrre való)és a kozmetikus által felírt krémet is!! Remélem segítettem!!

14/L

2011. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilcsi féle fekete szappan segít. Reggel és este kell vele bekenni az arcot és rajta hagyni 5 percig aztán lemosni. Én is nagyon pattanásos voltam, de ez a fekete szappan segített.
2011. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
bőőrgyógyááász!!!! ő megmondja a tutit :)
2011. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!