Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma festettem be a hajamat...

Ma festettem be a hajamat sötét barnára és szinte fekete lett, aszt mondják hogy ez fog világosodni. Ez igaz? és ha fog akkor menyit?

Figyelt kérdés
am szőke voltam előtte:S
2009. márc. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
aszt
2009. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább fakulni, mint világosodni.

De ez megvágott, hogy aszt :D (azt)

2009. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyan ebben a cipőben jártam! Ne ess kétségbe!

Én középszőke voltam és olyan se nem világos se nem sötét barna akartam lenni, erre fodrászom kikevert közép barnát jól hangzott, de amikor kiszáltam, olyan volt, mint ha fekete volnék...ez épp egy hónapja volt, de már semmi nincs belőle a hand & shoulders szinte kiiktatja a festéket, de ha világosabb szőke voltál, autómatikusan lefogja dobni a szőkehajad a sötét szint,de lehet egy ideig sárgán is fog hatni arra a fodrász kellékesekben lehet rá kapni hidekuti (lila folyadék 250Ft körül mozog), de ezt szigorúan fodrász csinálja meg, mert ha jól csinálja meg szuper a hatás, de ha te rosszúl hígitod fel akkor letörhet az összes hajszálad! Remélem tudtam segíteni!

2009. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
menyi idő alatt fog kivilágosodni?
2009. márc. 22. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a szöke haj, a sötét festékeket bekapja, ezért lett neked is fekete a barnából! valamenyire fog világosodni, de a fakulás az valószínűbb!

nekem szőkésbarna a hajam és én éppen emiatt, tapasztalatból, már csak színezem és nem festetem!

ugyan úgy megfogja a szín és ugyanolyan tartós is marad!

habár nekem vékonyszálú hajam van, lehet az azért...

2009. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!