Herpeszre sószappan?

Figyelt kérdés
Van olyan akinek bevált? Ha igen hogy használtad? Meg amúgy olvastam az oldalon hogy ha kibököm és szesszel (??borotválkozás utáni arc szesz??) akkor másnapra eltűnik. Ez jó megoldás? :O Előre is köszi a válaszokat.
2011. jún. 14. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem jegeld le és vészeld át amíg elmúlik. Közben vegyél lizin c-t, nekem eddig csak ez használt. Amióta szedem majdnem 1 éve egyszer se jött ki, előtte meg 2-4 hetente. Én először napi 2-t szedtem, így szedtem be egy dobozzal, aztán már csak 2-3 naponta egyet szedek, akkor veszek be többet, ha van valami rizikó. Nagy közösségbe megyek, valaki után iszok, állatok közelébe megyek, sokat vagyok napon, legyengül a szervezetem stb.

Még valami: én kiszúrni nem szúrnám a helyedben, mert a benne lévő folyadék miatt könnyen továbbfertőződhet.

2011. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ne szúrd ki, csak rosszabb lesz. kend be fogkrémmel és hagy, hogy megszáradjon. ezt még csináld meg egyszer kétszer és leszárad
2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!