Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sószappan? (Himalájai) Nektek...

Sószappan? (Himalájai) Nektek használt? Tapasztalatok? Deoként?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen van mint a képen.


[link]


Ti meddig szoktátok rajt hagyni az arcotokon?

Milyen sűrűn kenitek be az arcotokat?

Deoként is jó? mert valahol ezt olvastam és olyankor bekenitek és lemossátok v rajt hagyjátok?


2011. aug. 27. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd bele egy kicsi vízbe egy éjszakára, és azt az oldatot használd, ami reggelre lesz belőle. Ne az egészet tedd bele, hanem mondjuk pohárban támaszd meg, és egy kis része legyen csak a vízben. Én úgy használtam, hogy este bekentem vele az arcom, és úgy hagytam éjszakára. A bőrömre annyira nem, de deoként bevált. Bekened a ónaljad, és ennyi. Ha lemosod nem ér semmit, hiszen lemosod.. :D
2011. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tényleg hat hónaljra? mert én rettentően izzadós típus vagyok. bocsi h offolok.
2011. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejött.. nem mondom, hogy icipicit sem izzadtam, de kevesebbet, és büdös sem voltam. Próbáld ki, meglátob bejön-e. :)
2011. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Deoként még nem próbáltam, de ki fogom. Amúgy lehet használni rendszeresen is ? Nekem ami nagyon bejött az a szódabikarbóna. Tuti szagtalanít. Izzadni fogsz (annak valahol ki kell jönnie), de nem leszel büdi.
2011. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!