Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen kipattogott az arcom...

Blackprincess kérdése:

Teljesen kipattogott az arcom és ezek nem rendes sárga pattanások nincs megérve egyik se. Milyen otthoni házi praktikák vannak erre?

Figyelt kérdés
Folyton elkaparom őket és olyan csúnya piros lesz utánna .
2011. jún. 15. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne kapard el őket! Tudom, hogy nehéz megállni, de nem tesz jót az arcodnak ha elkaparod!


Én hetente 1-szer gőzölök kamillateával, de sima vízzel is nagyon jó, a lényeg hogy felpuhuljon a bőr. (Gőzölés előtt lemosom arclemosóval, Clean&Clear, Neutrogena, stb.) Aztán megtörölgetem, és rakok fel élesztős pakolást. (Élesztő, tej, és egy csepp méz összekeverve.) Hagyom, hogy megszáradjon a bőrön, aztán a kezemmel leradírozom. Hatásos. És ehetsz magában élesztőt is, mert úgy is nagyon jó a pattanásokra.

2011. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem régen borzasztóan problémás volt a bőröm, 2 évet jártam bőrgyógyászhoz és nagyon erős gyógyszert kellett szednem, azóta nem használok "mesterséges kotyvalékot" kiváló gyulladáscsökkentő a fokhagyma!
2011. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!