Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás megelőzése tonic-kal?

Pattanás megelőzése tonic-kal?

Figyelt kérdés
Nos, vettem egy Clean & Clear márkájú pattanás eltávolító tonicot. Első nap használata után semmit nem vettem észre, de amikor már 4 napja használom, észrevettem, hogy nem hogy elősegítené a kialakulását, még több alakul ki tőle. Ez miért van???
2011. jún. 15. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A pattanások nagy része belülről alakul ki, ezt jó ha tudod. Nem árt a bőrödet tisztán tartani, reggel és este alaposan tisztítsd meg. Komplex b vitamin, élesztő tabletta amik belülről szebbé varázsolják a bőrt, és igyál napi 2-3 liter vizet, hogy a méreganyagok könnyebben távozzanak.
2011. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előtte kitisztítod a bőrödet? Mert a tonik arra van, hogy bezárja a pórusokat és lemossa az arctisztító maradványait.


Ha a nem tisztított bőrön használod, a koszt fogod "bezárni" a pórusokba.

Remélem érthető.


Szóval először is használj valamilyen arclemosó gélt vagy habot és utána töröld át a tonikkal.


Ja és tényleg próbáld belsőleg eltüntetni a pattikat. Ne nagyon egyél cukros, fehér lisztes termékeket, műkaját és üdítőket. Esetleg érdemes lenne egy méregtelenítő kúrát is beiktatni a nyári szünetben (ha még sulis vagy). Nem drasztikus dolgokra gondolok. Lehet kapni pl méregtelenítő teakeverékeket vagy tarts gyümölcs, zöldségnapokat stb. Az arcodra néha felkenhetsz mézet is, ez is jól tisztítja a bőrt. Arra viszont készülj fel, hogy az elején több pattanásod lehet, ez ugyanis azt jelenti, hogy tisztul a bőröd. Ez a folyamat akár hetekig is tarthat. Ja és fogyassz sok cink tartalmú ételt. Ez is jó hatással van a pattanásokra. A neten utánanézhetsz milyen ételek tartalmazzák.

2011. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt C&C tonicom,arctisztítók is.Nagyon rossz termékek,egyedül az arcradírja jó,amelyik nem habzik,hanem olyan krémes.A többi mind csíp,allergizál,főleg a tonik,zsírosít,piros volt az arcom tőle.Soha többet.Vszínű neked is irritálja a bőröd a szalicilsav ami benne van.
2011. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlasz? (utolsó válaszoló)
2011. jún. 15. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglepő lesz a válaszom,de a régi Tini tonicot.Sok helyen lehet még kapni.Az nekem nagyon bevált!De ami az igazán tuti,az az Aknesol!
2011. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!