Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem mereem :SS Nagyon fog fájni?

Nem mereem :SS Nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy epilátort ( Rowenta ep 1030)

De délután óta azon gondolkodom,hogy kezdjem...

és ha végeztem akkor utána mivel tisztítsam? a kis kefével?

istenem mi a francért parázok ennyire... -.-"

előre köszi.

17/L


2011. jún. 16. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugii:)

Én hasamat is epilálom,karomat,lábamat mosolyogva.:) Ki fogod bírni,utána légy büszke magadra hogy egy HERO vagy!

http://www.youtube.com/watch?v=oXHoOOk2ZDU&NR=1

Ezt hallgasd közben!Kuurvajó :)

2011. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszii már most próbálgatom :)

hát cseppet fáj

és nagyonszépenkösznöm :)

és amúgy fog még ennyire fájni mint az első alkalomkor?:S

2011. jún. 16. 00:09
 3/9 A kérdező kommentje:
olyan hangos és olyan gyorsan forog :S
2011. jún. 16. 00:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, nekem kellett 2-3 alkalom, mire megszoktam, de mostmár nincs vele gond. :) Amúgy a legjobb, ha tusolás után rögtön nekiállsz, amíg puhább a bőröd. Igen, a kis kefe tökéletes a tisztításhoz.

Ja, és a következő napokban bőrradír vagy luffás dörzsizés a kellemetlenségek elkerülésére :)Csak bátran! :))

2011. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi az egyik lábam kész majdbelehaltam.. de kéész XD
2011. jún. 16. 00:23
 6/9 anonim ***** válasza:

én nagyon kikészültem tőle...nekem iszonyatos szenvedés volt...megpróbáltam 3x,de nem bírtam...a gyantázást megcsinálom magamnak mosolyogva,de az epilálás gyilkosság...nyilván emberfüggő a dolog...nekem nagyon fájt...mérföldekkel jobban,mint a gyanta,pedig bikinivonalat is gyantázok...van,akire meg ettől jö a sikítófrász...szerintem próbáld ki párszor és ha nagyon nem jön be,úgyis rájössz...

20/L

2011. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én sosem értettem az ilyen "milyen képet vágsz epilálás közben" reklámokat... Semmilyet, nem valami nagy szám :)
2011. jún. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd egy pár alkalom után már csak mosolyogsz rajta.Megszokod majd hamarosan.Amúgy én az egész hasam is epillom,na az 1 fokkal rosszabb,sőt még a hátamat is lehetne epilálni...

24/L

2011. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pár alkalom után megszokod! Én már mindenhol epilálok, a teljes intim területet is beleértve. (Ok, az elsőre nem volt leányálom, de ott is hozzászokik a bőr! :) )
2011. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!