Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elfelejtettem bevenni tegnap...

Elfelejtettem bevenni tegnap este a Roaccutan tablettát (1-0-1), ma akkor hármat kell bevennem belőle?

Figyelt kérdés

reggel és este kell bevennem 20mg s tablettákat.

Tegnap estit elfejtettem bevenni :S most akkor mit csináljak?


2011. jún. 17. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond, régen ilyen velem is volt, hogy elfelejtettem, nem történt semmi baj, folytasd ugyan úgy mint eddig.Amúgy is erős gyógyszer. Én nagyon megszenvedtem amíg szedtem, te is?
2011. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát ez az 5hónap...most a karomon nagyon száraz a bőr...már sebes is..de kenegetem testápolóval már javul, a szám is elég száraz,foleg a széle..

Te befejezted? azota jottek ki patik?

2011. jún. 17. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már vagy 3-4 éve befejeztem, de megérte!Nekem is volt szárazság,bőrpír kicsi fájdalommal, enyhe viszketés... A hajamnak viszont jót tett.Az utóbbi időben már volt pattanásom, de a régiekhez képes nagyon barátságosak,picikék :) Azóta bőrradíron kívül nem használok mást, krémnél a szentkirályit, mert abban sok a víz.

Nagyon szép bőröd lesz!minimális ápolással

2011. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!