Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábgomba. Ecetes vízben való...

Lábgomba. Ecetes vízben való áztatás során nem csípi a beteg felületet az ecet?

Figyelt kérdés

Lábgombám van,és olvastam hogy ecetes vízbe kell áztatni legalább két hétig.Félek kipróbálni,mert szerintem csípi.

Tapasztalatok?


2011. jún. 18. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Csíp, de hatásos.
2011. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagzon csíp?

Félek kipróbálni...

2011. jún. 18. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hülyeségeket csinálj, hanem irány a bőrgyógyász, az majd ad rá valamit, ami tényleg jó.
2011. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok ellen mondást hallotam már ecetbe való áztatás miatt, nekem kárt nem okoz, inkább hamar helyre hozza a láb gondokat, férfiként izzados nagyon a lábam, szokodt gombás lenni, azt ki tapasztaltam kb 20 perces láb áztatás nagyon kevés ahoz hogy el múljon a gombásodás, azt szoktam csinálni, inkább nyáron van gondom a láb gombával, reggel el megyek dolgozni, munkába be fogtam egy régi klasszikus fehér puma cipőm, nem egy mai darab munkába jó, mivel ez a cipő nap nagy részébe a lábamon, azt szoktam csinálni, heti egy alkalommal, mielőtt el indulok dolgozni, normál pohár mennyiség, ecet és kicsi víz, ezt az ecetes vizet ebbe a cipőmbe bele öntöm, cipő alját kb 1cm el lepi, áll a cipőbe ez az ecetes víz, úgy veszem fel a cipőt mezítláb, jó szorosan meg húzom be kötöm a cipőt, el indulok dolgozni egésznap ebbe az ecetes vízbe a cipőbe van a csupasz lábam, cipő körbe zárja, haza megyek le veszem, ki öntöm ki rakom száradni a cipőt, én meg zuhanyzás meg mosom nyilván a lábam, utána kb 2 hétig de több is van, semmi láb gomba gondom nincs, akár 2 hétig semmi attól még ugyan úgy heti egy alkalommal ezt nyáron mindig így csinálom, ez a régi klasszikus fehér puma cipőm, ezért is áldoztam fel erre, részben erre pont jó mivel kívül bőr, nem ázik át, egésznap így van a lábam ecetes vizes áztatásba nem teszi tönkre az ecet a lábam ahoz kevés mennyiségű ecet hogy kárt okozon, a gombát meg szünteti.
ápr. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!