Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sérült, töredezett a hajam,...

Sérült, töredezett a hajam, növeszteni szeretném. Fog így nőni, ha ápolom és nem vasalom, vagy letörik?

Figyelt kérdés
Szőke volt egy pár hónappal ezelőtt, de szőke kb. 2 hónapig voltam mert azt vettem észre hogy nagyon töri, így átfestettem barnára, és már majdnem eredeti a hajszínem, 1,5 hónapja nem is volt festve:) Az a baj, hogy elég töredezett és száraz, de igyekszem ápolni, balzsamozni. Nem vasalom, nem göndörítem, nem szárítom. Így rendbejöhet és vágatás nélkül megnőhet?
2011. jún. 18. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
a festés sajnos árt a hajadnak, jobban törik tőle és szárazabb lesz, szerintem ha újrafestetted a hajszínedet, akkor többet ne festesd, várd meg amíg lenő, nem lesz csúnya. A végéből kell néha vágatni (kb 3-4 havonta, de csak egy centit, amennyi törik és amennyit feltétlenül muszáj.) A balzsamon kívül használj még hajvégápolót (ezt szinte minden drogériában kapni)
2011. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, az eltöredezett rész már soha nem lesz egészséges.

Vágasd le, mert így nagyon nem fog nőni.

2011. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami töredezett, azon már semmi sem segít.Én azt ajánlom, hogy vágass a hajadból valamennyit, akármennyire is sajnálod, és utána kezdődhet a növesztés.Balzsamozd, rakj rá pakolást stb, 1 hónap és már nem lesz száraz a hajad.A babasapmonok (johnsons baby) is nagyon jók, puha és fényes lesz tőle a hajad, csak ajánlani tudom.Ám ha korpásodásra hajlamos a fejbőröd, akkor lehet, hogy nem jó, de én úgy szoktam, hogy besamponozom a hajam, rakok a kezembe néhány csapp teafaolajat és ezzel jól átdörzsölöm a fejbőröm, így már nem lesz korpás:)Szóval ápold a hajad, próbálj ki minél többféle HÁZI pakolást, nyáron a víztől és a napfénytől is védeni kell a hajad.Ha mindezt betartod, akkor egy év múlva már szép hajkoronával büszkélkedhetsz:)Sok szerencsét!
2011. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!