Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb pattanáseltáv...

Melyik a legjobb pattanáseltávolító készítmény?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, fiú. Nincs semmi tulsúlyproblémám, rendes a széklet rendszerességem. Mégis a pubertással járó pattanások s miteszerek megvannak nekem is(tudom, tök normális). De engem ez zavar. Tapasztalaitok v. bármi alapján valami pattanás és miteszereltávolítót keresek. Kérlek segítsetek!


Köszi


2009. márc. 23. 15:18
 1/6 Zümy ***** válasza:
Szia ! A DM-ben szokott lenni a Tini Tonik és az Oxi tonik....ezeket..énish ezeket használom és nekem hat.Ezenkívül otthon keverj össze egy kis élesztőt,mézet vagy cukrot,pár csepp tejet,és ecetet.Kend rá az arcodra és 20 perc mosd le.Gondolom nme szereted az ilyeneket,de hatni fog.Remélem tudtam segíteni.
2009. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg hasznos a fent említet készítmény(ecet stb...)?
2009. ápr. 17. 18:37
 3/6 Zümy ***** válasza:
Nekem és a tesómnak bevált,pedig énish nagyon pattanásos voltam..de itthon megcsináltam ezt a pakolás és emellett tonikoztam az arcom és ma már majdnem tökéletes az arcbőröm (majdnem:))
2009. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok. Kibrobálom! Köszi:) De az ecet nem marja le a bőrőd?
2009. ápr. 19. 12:55
 5/6 Zümy ***** válasza:
Nem,nem marja ki :)...szívesen:) ..Remélem neked is bevál.
2009. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Heti egyszer arcradir a mitesszerek miatt. (Balea Creme Peeling) sztem egyik legjobb arcradir. Am a DM sajat markas termeke.

Valamint pattanasokra Sudocrem..nekem 1-2 nap alatt eltunteti, ha kijon neha egy-egy csunyasag.:/

Igaz mar regen irtal, de hatha vki ideteved es neki segit a valasz..vagy esetleg meg neked is hasznos lehet.:)

2012. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!