Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthon be tudom-e festeni a...

Itthon be tudom-e festeni a sötét hajam szőkére úgy, hogy az eredmény ne sárga szín legyen?

Figyelt kérdés
Fekete hajam akarom kiszőkíttetni. A kívánt színt természetesen fodrásszal csináltatom meg, mert a feketét elég nehéz átfestetni. Alapból sötétbarna vagyok. Miután megvan az általam akart szín, s elkezd lenőni, be tudom festeni itthon is szőkére úgy a tövét, hogy az eredmény ne sárga szín legyen?
2009. márc. 23. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos! Csak ha nagyon ügyes vagy. Én is "házi" módon festettem be. A barátnőm csinálta nekem. Az eredeti hajszínem szőkésbarna volt. Az eredmény ilyen sárgás-vöröses-barnás cucc lett! Végülis nekem ez jól áll, és azóta is így festetem :D, de nem biztos, hogy te is ilyen jól jérnál.
2009. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet, hogy a tőfestést is inkább fodrászra bízom, mert ha a te szőkésbarna hajad sárgás-vöröses-barnás lett, akkor az én sötétbarna hajam.. Bele se merek gondolni, hogy milyen lesz..:D
2009. márc. 23. 21:07
 3/7 anonim válasza:
Én csak ritkán festetem fodrásszal, csak ha vágatok is, és nekem nem sárgás. Jó minőségű festéket kell használni. Én már egy éve ugyanazt használom(Garnier extra világos természetes szőke, egyébként nem is olyan extra világos hidrogénes:) ) és a hajtőfestést is itthon csináljuk. Nekem nem sárgul be és nem kopik, simán kibír 1 hónapot(havonta festetem anyummal). Bár ez hajtípustól is függ.
2009. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a garnierek jók?
2009. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én még csak ezt használtam belöle ezt a szint, de nekem nagyon egészséges a hajam tőle. Amugy ezek Garnier Naturals termékei:)
2009. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már kétszer szívattam le, végülis nem a festés a nehéz benne! Én nem mertem házilag nekiállni, mert inkább a leszívást csináltasd meg fodrásszal, és utána a színt otthon, mert ha nem jól szívják le, akkor nem lesz soha olyan a hajszínes, amit szeretnél. Én az első alkalommal szőke "maradtam", mert nagyon megtetszett, de 2 festés után értem el a kívánt színt. Ráadásul a leszívás károsítja talán jobban, szóval én azt mindenképp a fodrásszal csináltatnám (ahogy tettem is).
2009. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is általában Garnier-t vagy Londa-t használok. Vagyis Londa-ból még csak a sötét árnyalatokat próbáltam, de akkor kipróbálom majd a Garnier egyik világosabb árnyalatát.:) Egyébként persze én is fodrásszal csináltatom, mert ő tudja hajradírral leszedni a sötét színt a hajamról, de bnőim is azt mondták, hogy utána a tövét már nyugodtan festhetem magamnak, csak az a lényeg, hogy mindig ugyan olyan festékkel és akkor nem lesz eltérő színű a töve és a hajam többi része.
2009. márc. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!