Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mellemen lila csíkok jelente...

A mellemen lila csíkok jelentek meg kis bőrrepedésekkel. Hogyan tudnám ezeket megszüntetni? Elég sovány vagyok és nem ingadozik a testsúlyom. Mitől lehet akkor?

Figyelt kérdés
még csak 19 vagyok
2008. febr. 23. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek eltűnni nem fognak, csak kifehéredni, és akkor már nem is lesznek láthatóak. Ezek striák, tehát a bőr megreped, nem lehet összeforrasztani, vagy bármit csinálni vele. Árulnak rá krémeket, de hidd el, nem használnak, én terhesen kentem magam mindenfélével, és mégis tele vagyok mindenféle repedéssel, nem tűnnek el, de már halványodnak. Amúgy én meg húsz vagyok, szóval a repedések nem sajnálnak meg azért, mert fiatal vagy.
2008. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
terhességi krémeket tudsz venni a patikában,azok segítenek elhalványitani a bőrrepedéseket! vagy: alverde sensitivcreme jojoba (dm-es,zöldes,kupakkla lefelé áll,kb 10-15cm magas krémtubusa van),nekem ez nagyon bevállt,már semmi nem látszik,naponta,kétnaponta kentem,de csak a csíkokat. és amúgy az egész mellkasomat bármiylen testápolóval 2-3naponta(fürdés után).akkor újabbak már nem jelennek meg. sok sikert
2008. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
előző válaszadó avgyok. ez a mell növekedésétől van,száraz a bőröd és/vagy hirtelen nőtt meg, tehát a bvőröd nem tudott úgy nyúlni. egyébként ezek a krémek a gyúrós férfiak karjára is nagyon jó, am repedésekre,meg az összes testrészi repesére,amik a hirtelen növekedéstől alahultak ki.
2008. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítő válaszokat :)
2008. márc. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!