Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első fazon gyantám lenne, és...

Első fazon gyantám lenne, és nem vagyok tisztában egy két dologgal, aki már gyantáztatta megosztaná a véleményét?

Figyelt kérdés

Nekem ez lenne az első alkalom, hogy kozmetikussal gyantáztatnám le, tehát kicsit új még nekem!:)

Arra lennék kíváncsi, hogy kb mekkorára nővesszem meg, hogy szépen letudja gyantázni? Előfordulhat, hogy majd kipattog? Mennyi ideig lesz sima?

Pl,ha megyek nyaralni akár előtte is csináltathatom pár nappal? Nem lesz csúnya piros??

Előre is köszönöm mkinek a válaszát!


2011. jún. 20. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az mindegy hogy mekkorára növeszted, mindenhogy leszedi a gyanta, de 1 cm-s minimum legyen a saját érdekedben! Nekem sohase pattogzott ki, de sokszor lesz szőtüszőgyulladásom sajnos...nekem általában 2 hétig totál sima, mondjuk a 4. héten kezd jobban látszódni, bár már 3 éve, másfél havonta gyantáztatok. Én nyaralás előtt 1 nappal szoktam, mert a gyantázás után pár órával piros, de másnapra elmúlik!
2011. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen:))

jah elírtam...a kipattogásra gondoltam..nem a piroságra!:)

és elsőre mennyire fáj?? gondolom kilehet azért bírni, de biztos másabb, ha már egy ideje gyantázva van, nem olyan erősek a szőrszálak.

2011. jún. 20. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta epilálom magam mindenhol, kényelmesebb, itthon megoldom. A gyantázást is próbáltam, nekem kipattogot tőle a bőröm. De ez mindenkinél más. Utána kend be körömvirággal, csodákra képes. A fájdalom relatív, mindenkinek más a fájdalom küszöbe, nem kellemes, de jobb mint egy fogászati beavatkozás, gyors, összeszorítod a fogod, veszel egy nagy levegőt és kész is.
2011. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Epilatort probaltam, de az remes szamomra.
2011. jún. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!