Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyulladt, göbös pattanások...

Gyulladt, göbös pattanások után maradó lilás foltokat mivel lehet legjobban eltüntetni?

Figyelt kérdés

Borzalmas csúnyák,és nagyon sokáig tart a gyógyulásuk, mivel lehetne segíteni,gyorsítani ezt?

Előre is köszi!


2011. jún. 20. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az élesztőt rákenni!!!Szárítja a pattanást és tele van B vitaminnal.
2011. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bőrgyógyász!!
2011. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sudokrem gyorsítja picit, igaz kellemetlen, hogy hámlik is tőle...
2011. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a bőrgyógyász persze nem magánklinikán mert azok semmit nem érnek amit ő ír fel hanem korházakba keresd a bőrgyógyászt, szóval nekem ő írt fel egy ilyen kénes lötyöt amivel este kell dörzsölnöm az arcom(olyan mint az arcradírozás csak folyékonyabb és nincs benne semilyen szemce) nekem halványította már pedig csak 1,5 hónapja használom szóval segít :)
2011. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!