Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj tényleg jó a...

A ricinusolaj tényleg jó a hajhullásra?

Figyelt kérdés

Több fórumon dicsérik...Úgyhogy elmentem egy gyógyszertárba érdeklődni,de a patikus csajszi nézett rám hülyén,majd közölte,hogy a ricinusolajat belsőleg használják időseknél kakiláshoz.Mondtam neki,hogy tele van a net ezzel,ő azt mondta soha nem hallott róla.Kapszulákat ajánlott,de mondtam,hogy sem a Revalid,sem a Hair Clinic,sem a Merz special,sem az Arpicort F,sem a Varga csepp nem használt.(voltam teljes kivizsgáláson,teljesen rendben vannak a leleteim)

Viszont voltam fejbőrvizsgálaton egy másik patikában,azt mondta a nő,hogy zsíros korpám van...a kúra 80.000 Ft és utána néztem a terméknek,és nagyon sokan ki vannak akadva mert nem használ...ez a ROUGJ termékcsalád... Most akkor jó a ricinus olaj vagy nem?


2011. jún. 22. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott a hajam, de miután elkezdtem használni a ricinust már igen. Legalább 3x annyi jött ki tőle, mint általában. És nem is nőtt semmit a hajam tőle. Mások is mondták, hogy jobban hullott tőle. Szerintem az egész ricinus dolog kamu, senkinek nincs normális bizonyítéka, hogy tényleg használ.
2011. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát akkor már tényleg nem tudom mi segítene. :(
2011. jún. 23. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először is keresd fel a háziorvosod, csináltass egy vérképet. Akár vashiányod vagy bármi más problémád is lehet (pl. pajzsmirigy gondok).
2011. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam már bőrgyógyásznál,volt teljes vérkép,vas,pajzsmirigy,hormon is,fogászaton is jártam,góc nincs,nőgyógyászat is rendben.Minden leletem jó.A fejbőrvizsgálaton azt mondta a nő,hogy zsíros korpa,de a kezelés 80.000 Ft,és nem biztos,hogy használ.Az orvosoknak már nem tudok hinni,mert nagyon sok esetben félre tájékoztattak,rosszúl diagnosztizáltak,feleslegesen műtöttek stb...és nem beszélve arról,hogy írogatják ki a recepteket,ők se tudják mire,és csoda,hogy nem használ?Az orvosok számomra teljesen elvesztették a hitelességüket...nem érnek semmit...annyit tudnak sajnos mint én,annyi különbséggel,hogy nekem nincs diplomám...
2011. jún. 23. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs ötletem. :( Egyébként láthatóan kevesebb is a hajad, esetleg jobban látszik a fejbőröd? Mert van akinek alapból többet hullik, mint az átlag. De gondolom nálad tényleg húzós lehet, ha már ennyi mindent kipróbáltál.
2011. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
látszik a fejbőröm,de még megtudom oldani úgy,hogy ne legyen feltűnő.De nagyon elkeserít,hogy mindenhol a hajamat látom.Azt vettem észre,hogy az egészségügy teljes mértékben kihasználja az emberek nyomorát. :(
2011. jún. 24. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos igen, az egészségügyet inkább én sem minősítem.
2011. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Vatika kokuszolaj,Herzelia hajapolo ampulla ,

probald ki ezeket , mindketto megfizetheto aron

2011. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

az elozoekhez segitseg, hol kaphato

Mediline-ban kaphato XIII.ker. Csizma u ./ a Fay u-i kinai piacnal/egyeni vasarlokat is kiszolgalnak

2011. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!