Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúkás arcformához milyen...

Hosszúkás arcformához milyen hajak állnak jól? Képek is jöhetnek.

Figyelt kérdés
Most szeretnék valami új hajat kipróbálni de még nincs ötletem h milyen legyen,majdnem hátam közepéig ér a hajam és egyenes.Ötletek jöhetnek,képek is.Előre is köszönöm a segítségeket.:)
2011. szept. 27. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én javasolnék neked (így látatlanban) egy kleopátra frizurát oldalt frufruval:) Hosszúkás vékony arcúaknak előnyös! Ha a homlokod magas Frufru!:) Persze, ha a hajad tömege is megfelelő hozzá!


Fodrászlány

2011. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike az ötlete,igazából nem olyan hűűű de magas de azért vékony hosszúkás az arcom,rövid szálú a hajam de viszont rengeteg van és egyenes.Én is gondolkodtam az oldal frufruról.:)
2011. szept. 27. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék "belevágni" vágatni:) Az oldalt frufru az én kedvencem, nem hiába van nekem is:)!

Előnyös!

Ha copfban hordod, és az oldalt frufrut kihagyod, nagyon jól tud kinézni, 2 perces művelet és már is feldobtad:)

2011. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ÉS még azt szeretném kérdezni hogy milyen szerrel lehetne teljesen kiegyenesíteni a hajam mert 1 éve dauerolva lett és még mindig valamennyire göndör.Vagy ha heti 1szer max 2szer kivasalom persze hővédővel az nagyon káros?Amúgy meg használok hajpakolást minden hajmosás után és kb 1 óráig rajta van.:) Bocsi a kérdések miatt :)))
2011. szept. 27. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj, nagyon szívesen válaszolok!:)!

Dauer után nem árt odafigyelni a hajra, sprőd és száraz lehet!

De írod hogy kezeled, szóval nem lehet itt gond!:)

A hővédő spray nagyon jó, valóban úgy nem károsítja a hajadat! Már másnak is ajánlottam hajolajat, ez ad a hajnak plusz csillogást, és nem fog kiszáradni!

Ezek után lehet szó a hajvasalásról az, hogy hetente 1-2-szer kivasalod a hajadat, azzal nem ártasz neki!:)

Sajnos a dauer az lenő vagy valamilyen szinten kirúgja magát.:(

De nem tudom, hogy hallottál e arról a kezelésről, hogy tartós hajegyenesítés! Olyan mint a dauer, de nem göndörít hanem egyenesít!:) De véleményem szerint jól csinálod, várd ki míg szépen lenő/kiugrik:)

2011. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen halottam a tartós hajegyenesítésről meg utána is olvastam de sajnos elég sok rosszat olvastam róla hogy nem ér semmit meg teljesen szétroncsolta a hajat...Akkor inkább maradok a heti 1 max 2 hajvasalásnál,de van h akár egy hónapig sem vaslom ki a hajam.:) Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!puszi :)
2011. szept. 27. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!