Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lábamat és a hónaljamat is...

A lábamat és a hónaljamat is szőrteleníthetem szőrtelenítő krémmel?

Figyelt kérdés
Valaki elmagyarázná, hogy kell ezt a krémet alkalmazni? Esetleg megtalálom az alkalmázás módját a dobozon is?
2011. jún. 27. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ezzel a Veet krémmel mennyi időközönként, milyen gyakran kell szőrteleníteni?
2011. jún. 27. 12:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én a Veet krémmel csak a lábamat szoktam, mert a hónaljam sebes lesz tőle

és 3 naponta kell újra

a dobozon amúgy van leírás

2011. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 réksp ***** válasza:
25%
szőrös medve!
2011. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Először szerintem próbáld ki egy kis felületen hogy működik-e illetve bírja-e a bőröd.Ha bírja akkor nyugodtan használhatod a lábadon illetve a hónaljadon egyaránt. :)
2011. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ja és nem vagyok 'szőrös medve', de mindegy! :\ Ha az érzékeny bőrre valót használom, az elvileg jó lesz mind a lábamon, mind a hónaljamon, ugye? :)
2011. jún. 27. 16:01
 6/6 anonim válasza:
szerintem igen;D
2011. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!