Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lábamat és a hónaljamat...

A lábamat és a hónaljamat szőrteleníthetem krémmel? (Veet-re gondolok)

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 19:13
 1/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, kíváncsi lennék a véleményeitekre! Egy előző kérdésemre ilyen kedves választ kaptam, hogy "szőrös medve" vagyok... :\


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2011. jún. 27. 19:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer már kaptál választ, minek írod ki megint? Amúgy persze hogy szőrtelenítheted, arra való, és van leírás a dobozon/dobozban.
2011. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, használhatod, de én inkább a gyantázást vagy epilálást ajánlom, mert a borotválástól és a krémes szőrtelenítéstől megerősödik a szőr, és gyakran, 3-4 naponta kell szőrtelenítened, míg a gyantával vagy epilátorral elég 1-2 hetente.
2011. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, valóban kiírtam mégegyszer, mert gondoltam hogy itt normálisabb válaszokat fogok kapni! :)
2011. jún. 27. 19:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy maradok ennél a Veet szőrtelenítőnél...
2011. jún. 27. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:
perszehogy használhatod a krémet honaljra és lábra is, bár valo igaz, h epilátorral tartosabb eredményt érhetnél el, viszont a krém legalább fájdalom mentes.
2011. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
44%
Gondolom azért ebben a témakörben kérdezed mert babát vársz. Én úgy tudom használhatod nyugodtan.
2011. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom, hogy mivel először nem ide írta ki, így nem vár babát... Egyébként meg lehet használni, dekb mintha borotválnál...
2011. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocsi, nem olvastam el az előző kérdést, azt hittem akkor is ebben a témakörben tette fel a kérdező, de mostmár elolvastam. Én csak lábra használom, de barátnőm a hónaljra is. Változó, hogy milyen gyakran kell használni. Nekem kb. hetente, de van akinek sűrübben.
2011. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma kipróbáltam és bátran jelenthetem: nekem bevált!:)
2011. jún. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!