Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha növeszteni...

Mit tegyek ha növeszteni szeretném a hajam? MINDEN LENT!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradtságot és válaszol! Hallottam a ricinus olajról.Tényleg sokat nől tőle a haj?Tapasztalatok?Vagy mondjatok olyasmit amitől elég gyorsan tud nőni! köszönöm.
2011. jún. 27. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
szedhetnél valami szépségvitamint..nem tudom,hogy használ-e mert még nem használtam, de szerintem megpróbálhatod, és 2-3 havonta egy centit vágathatnál a hajadból..:)
2011. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vitamin sokkal hatásosabb, mintha kívülről kenegeted valamivel, szerintem a ricinusolajos dolog ez valami divathullám, de nem hiszem, hogy sok tudományos alapja lenne. Plusz lehet, hogy felesleges mondanom, de ne vágasd. Sokan ott cseszik el, hogy noveszteni akarják, de mégis 2 havonta vágatnak 1 centicskét. Na úgy nagyon lassan nő. Viszont egyszer le kell vágatni a töredezett hajvégeket, hogy ne töredezzen tovább és ezzel se legyen rövidebb egyre a haj. Utána rendszeresen ápolni, hajpakolással, hajbalzsammal. Keveset hordani összefogva, lehetőleg keveset fésülgetni, és minden egyebet kerülni, ami károsíthatja a haj felszínét, vagy kopik tőle.

Tudom miről beszélek, tavaly januárban még csak vállig ért a hajam, most derékig, és azért egyszer-kétszer vágattam is a végéből, meg formára (úgy félévente). Szóval hajrá!

2011. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ricinus semmit nem ér (próbáltam). Nincsenek csodaszerek, semmi sem hat igazán a hajnövekedésre. Csak türelem, majd megnő az. Néha le kell vágni a végét, ha sokat akarsz növeszteni rajta, mert ha nem vágod törni fog és elvékonyodik. Hordd feltűzve, attól nem sérül. Ha ki van bontva a dörzsölődés árt neki. Használj olajat a hajadra.
2011. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

érdemes kipróbálnod a ricinus olajat. Szerintem nagyon jó. Nőni is fog tőle a hajad és ápolja is. Nekem használ.

2011. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most vágattam..a Bánfi hajszesz mellett döntöttem.most sem rövid de szeretném ha még hosszabb lenne.
2011. jún. 28. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!