Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növeszteni szeretném a hajam,...

Növeszteni szeretném a hajam, te is?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy megszeretném növeszteni a hajam,de nagyon utálom ezt a félhosszú állapotot, egyszerűen sehogysem áll, és ilyenkor mindig fogom az ollót , és nyissz:D Vége a 4 hónapos hajnövesztésemnek. Persze ha látok egy kis törött hajszálat már akkor is az lesz a vége , hogy vágok belőle:DEgyébként fodrász tanuló vagyok, nevezhetnénk talán szakmai ártalomnak is:D Szeretnék embereket toborozni, akik szintén ilyen " problémával " "küzdenek" :D hogy egymásnak segítsünk, hogy szép, hosszú hajunk legyen.. ki van benne?:D Aki tud írhat hajápoló termékeket, ami neki bevált, megbeszélnénk, mikor vágjunk belőle, meg stb.. :D (najó ez elég hülyén hangzik, de csak van még pár ilyen lüke ember mint én:D)
2011. okt. 11. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok. :D Nemrég lett levágra váll fölé érőre és most megakarom növeszteni hogy szép hosszú legyen, de úgy vagyok vele, hogy egy tördezett hajszál és rohanok a fordászhoz hogy levágjon belőle... :D
2011. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor segíthetünk egymásnak.. :) Egyébként most is egy hajvég vágás után írtam, de ez már muszáj volt, mert tettem a hajamba szőke melírt, és hát eléggé megviselte.. :S Most megpróbálom, hogy 3-4 hónapig nem vágok belőle semmit.. :D Dejó hogy írtál, mert már egyszer neki kezdtem egy ilyennek, hogy nem vágok de akkor sem tudtam betartani, akkor majd talán veled együtt:D Ha benne vagy.. ?:) Ma vettem egy kókuszos nagy tégelyes hajpakolást, 30 percig kell rajta hagyni. 800ft-ért vettem, ilyet használunk az üzletbe is és nagyon jó:) És az illatát is nagyon sokáig megtartja:P Csak ajánlani tudom:)Na meg a kihagyhatatlan fújós gliss kurt:)
2011. okt. 11. 19:19
 3/21 anonim ***** válasza:
Pont most gondolkodtam el ezen... arccsontig érő hajam van és váll alá szeretném növeszteni, de mikor 4-5 centit nő, nincs szívem úgy hagyni, mert iszonyat hülyén áll. Nem bírom kivárni, hogy legalább 10 centit nőjön, mert addig úgy nézek ki, mint egy ápolatlan kutya, felkötve meg nem áll jól. Szóval csatlakozom az Anonim Hajvágókhoz. :D
2011. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

1. vagyok :D

Az jól hangzik és végülis nem is drága. :D Pont tegnap beszéltem egy ismerősömmel, hogy megakarom növeszteni a hajam és ő ajánlott valami hajravaló cuccot (a nevét elfejetettem... :S) amit a rossmannban kapni és 500 ft. Állítólag 2-3 centivel többet nő, mint amúgy. :D De végülis ha nem válna be akkor is túlélhető az ára. Meg vettem még régen egy nagyon jó hajápolót, olyan, hogy fújsz egy keveset a kezedre, azt beledörgölöd a hajadba és utánna fényesebb lesz, meg könnyebben ki lehet fésülni. :D Az árára már nem emlékszem, de Loreal Elseve töredezés elleni kifésülő balzsam.

Így néz ki: [link]

Egyenlőre ennyi jutott eszembe, bocsi hogyha hülyén fogalmaztam, csak már fáradt vagyok.. xD

2011. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
na a rossmanos 500ftos hajnövesztő neve igen érdekelne:) meg a kókuszos hajpakolás neve is:):):):)
2011. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ilyen Elseve nekem is van, csak nekem színvédős.. piros flakonos.Én is szeretem:) Egyébként a kókuszos pakolás neve : serical milkprotein hajpakoló krém.. legalábbis a hát oldalára ez van írva:D De a márkája tuti serical.Egyébként ha gondoljátok töltögethettek is fel képeket a hajatokról:D majd én is töltök fel. Most , hogy levágtam sokkal jobb tapintása van.. úgyhogy most nem is kell hozzányúlnom egy ideig.. vagyis.. 3 hónapig:D Meg most próbálom nem vasalgatni.. mert az én hajam se göndör se hullámos se egyenes.. hanem mindenből egy pici:D Jó hajnövesztgetést:)
2011. okt. 12. 13:53
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként én is használok néha ilyen hajnövesztő cuccokat mint pl a bánfi vagy a ricinus olaj(ami igen jó:D) de sajnos csodát egyiktől sem lehet várni.. az idő az ami mindent megold:/ :) Meg hallottam a kombucha gombáról is,amiből teát kell csinálni, csak akinek írtam , hogy küldjön még nem írt vissza.. bár lehet nem is fog.. :/ szóval olyat még próbálok szerezni, mert ha a hajam nem is nő tőle gyorsabban(bár remélem:D) attól független még egy csomó más dologra jó, szóval veszteni nem vesztenék vele.. ivott már valaki ilyet?
2011. okt. 12. 13:58
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Herba Vita-ra gondol! (Rossmann - 500 Ftos izéé) :) Amúgy én is használtam ezt, csak nem sokáig, így véleményt nem tudok mondani, de másoknak beválik. Én ricinust próbáltam ki, ez nagyon bevált. Ajánlják még a Panthenolt, sósborszeszt, rozmaring olajat, ginseng-et...
2011. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Olyan herba vita-t használtam énis, csak nem huzamosabb ideig, úgyh véleményt nemtudok róla írni.. de ma vettem baleás hajfénysprayt... barackosat.. jó olcsón.Már régen is volt olyan és tök jó:P
2011. okt. 12. 21:14
 10/21 A kérdező kommentje:
ja bocs most nézem , hogy ugyanazt leírtam mint te.. :D na lényeg a lényeg, h énsem használtam sokáig.. :D
2011. okt. 12. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!