Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám otthon kiszedni...

Mivel tudnám otthon kiszedni a szemöldököm, csipeszen kvül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát gyantával :O miért mit hittél?:D

akármelyik dorgériában, vagy akár tescoban stb. tudsz venni hideggyantát. A használati utasítás a dobozon található.

Illetve ha hosszú távra gondolkozol, akkor olcsóbb megoldás, ha drogériában, pl. DM-ben vagy Rossmannban veszel gyantamelegítőt....ez 5-8.000 ft-ba kerül kb. Én eddig 2 fajtával találkoztam. Az egyik 6000 ft volt, az olyan, hogy veszel bele egy gyantapatront, aminek elég széles szája van (olyan görgető amin kijön a gyanta), szóval az inkább csak lábra, kézre jó.

A másik fajtához viszont többféle gyantapatron is jó. Lehet venni hozzá széles, közepes, és kicsi szájú patront, és azt már tudod használni bajuszhoz, hónaljhoz, bikinivonalhoz, illetve kézhez-lábhoz is. Szemöldökhöz azonban továbbra is a hideggyanta csíkokat ajánlom, mert azzal nehezebben rontod el. :)

2011. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szemöldök gyantával. Rossmannban és dm-ben lehet venni.:)
2011. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


--> én ezt használom hideggyantaként. Próbáltam Veet-tel, X-Epillel, de elég erős szőrzetem van és ez szedi ki a legjobban. Tescoban lehet venni, 1200 Ft. De ha tényleg csak szemöldököt szedsz vele, akkor rengeteg ideig, évekig is kibírja egy doboz.



[link]

--> egy gyantamelegítő pedig így néz ki.


Az ilyenekhez található patron pedig így:

[link]

--> ilyen patronok többféle típusú bőrhöz vannak. pl. normál vagy érzékeny bőrhöz... ilyet is tudsz venni egy rossmannban vagy egy DM-ben...

2011. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösszzzii:)
2011. jún. 28. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!