Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki az, ha dúsabb a szemöldök...

Ciki az, ha dúsabb a szemöldököm? Otthon szoktam kiszedni, és mindenhol azt olvasom, hogy csak alulról szabad, pedig nekem inkább felül kéne, mert elég ronda. Hogyan szedjem ki úgy hogy szép legyen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Te semmit. Egy életre elronthatod az arcod karakterét, ha rendszeresen rossz szálakat húzgálsz ki. Menj kozmetikushoz, és bízd rá. Ő tudni fogja hol kell kiszedni.
2008. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Hozzáteszem ez hülyeség h egy egész életre elronthatja az arcát,mivel mindig visszanő.De ha szép formát szeretnél,akor menj kozmetikushoz,és ő úgyis megmutatja,h h kell kiszedned!És akkor legközelebb,már magadnak is kitudod:))
2008. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

KEdves 2ik válaszoló!

Egyátalán nem hülyeség az első válasz, mivel a szemöldök tényleg képes arra hogy nem nő többet,én ezt tapasztaltam is,egy egy szedés alkalmával, és tényleg menj el kozmetikushoz kedves kérdező, ő nem fogja elrontani biztosan, van jó sok tapasztalata, meg őlűtja, hogy mi állna jól Neked ;)

2008. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok,és kozmetikus...
2008. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el kozmetikushoz, majd ő szépen kiszedni neked és utánna tudod szedni magadnak is.Amúgy én is hallottam, hogy csak alulról szabad, de nekem is csúnya lenne fent ha nem szedném ki, ezért én kiszedem ott is.Azt meg én is hallottam , hogy egy idő után nem nő vissza a szemöldök, de ez részben butaság is, hisz ha nem nőne vissza akkor nem kellene hetente kiszednem:)
2008. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!