Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetnék világosbarna?

Hogy lehetnék világosbarna?

Figyelt kérdés

nah az alap hajszinem bronzos vörös kb ilyen de több vöröses csikokkal [link]

szeretnék világosbarna lenni hogy érhetném el mien festékkel? :O


2011. jún. 28. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menny el fodrászhoz!!! Az otthoni kísérletek nem szoktak jól elsülni:S Ha ott elmondod hogy mit szeretnél, akkor megcsinálják olyanra amit elképzeltél.:)
2011. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ mindenképpen kikérem a fodrász véleményét segitségét :) köszönöm
2011. jún. 28. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire sötét a hajad. Olyasmi, mint a képen?

Mert akkor nincs nagy gáz, mert csak árnyalatot kell váltani. Ha sötétebb lenne az problémásabb lenne.

Na, de az a lényeg, hogy ha hamvas vagy natúr világosbarna festékkel fested be (szóval nincs ilyen fantázianeve, hanem 0. vagy .1 a vége) akkor segíthet rajta. De első festésnél ne várj csodát, mert át fog fényleni a vörös. Majd 2-3 festés után lesz jó. Ezen még úgy tudsz segíteni, hogy veszel Schauma ősz és szőkített hajra való sampont, ez hamvasítja. Illetve van még Flor Illum hamvasító folyadék, szintén ilyen célból.

Amúgy én gesztenyebarna voltam, és mindig rókavörösre kopott, aztán tegnap befestettem ezzel a Loreal új habállagúval (Sublime Mousse) és szép világosbarna lettem, kivette a vöröses fényt belőle, olyan, mint az eredeti színem :D


remélem tudtam segíteni :)

2011. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jajj nagyon köszönöm igen ilyen a hajam :)

amugy annak idején vettem sötétszőke festéket és nem fogta be a hajam de akkor gondolom a 2-3 festésnél lesz jó :) nagon köszönm sokat segitettetek :) <3

2011. júl. 9. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!