Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek elég a deó spray?

Lányok, nektek elég a deó spray?

Figyelt kérdés

Sok lánytól hallom, hogy ő kizárólag deo spray-vel "védekezik" az izzadság ellen. én mindig stic-kel vagy esetéeg golyóssal/zseléssel próbálkoztam, az megfelelő védelmet nyújtott. Csak szimplán a spray-vel nem voltam megelégedve, de lehet csak nem jó márkával próbálkoztam.

Ti milyen típusú és márkájú dezodort használtok?

21/L


2011. jún. 29. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a spray-ket, már elvből sem.

Nekem a rexonától jött be a lila-rózsaszín golyós.

2011. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fa fújósa jött be. A stickeket rühellem mert összekeni a ruhámat, és nekem nem használ semmit. A póló előbb beszívja mint a bőröm. A fújós viszon víz szerűbb, könnyebben szívódik fel, és engem valahogy jobban felfrissít mert hűvös, erősebb az illata is.
2011. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én mindentől izzadok mint a fene ...egyedül a rexona happy time spray jött be :) de az nagyon
2011. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nivea happy time stift :)
2011. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is izzadok mindegyiktől ugyanúgy, egyet kivéve, a Dove Go Fresh!(citrusos) vált be egyedül valamennyire, szóval ez sem teljesen jó... :D Most Fa-m van, ilyen kenős, igazából az illata nagyon jó, és marad is ugyanolyan, de érzem, hogy izzadok ugyanúgy...sőt látom is.... :(

A Solutio Antisudorica-val is próbálkoztam, kb. 1 hónapig használt is nagyon jól, de utána ugyanúgy vagy jobban is izzadtam, mint a használata előtt.. :(

18L

2011. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Secret key - Platinum Power - cream
2011. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi se jött be! Nagyon izzadós vagyok még ha dezodorozok is! Legtöbbször a Fa dezodorokat használom, mert kellemes az illatuk, próbáltam már Rexonát de abban fehér por van ami meglátszik a ruhán, meg a Nivea is olyan és nagyon szappan szaguk van! :S Tehát nekem nem vált be semmi! :SS
2011. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!